Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa eski günlerin hakkını verdi! Olay paylaşım... Bluzunu yukarı kaldırıp göğüslerini ön plana çıkarttı

  Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek hayranlarının beğenisini topladı. Fenomen isim Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda cesur hallerini göstererek Instagram’ı salladı.

  Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa eski günlerin hakkını verdi! Olay paylaşım... Bluzunu yukarı kaldırıp göğüslerini ön plana çıkarttı

  Sosyal medyada 27 milyonu aşkın takipçisi bulunan Khalifa yine sınırları zorlayan bir pozuyla gündeme gelmeyi başardı. Fenomen isim sosyal medyadna yaptığı cesur pozlarına bir yenisini daha ekleyerek hayranlarının beğenisini kazandı. Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Khalifa, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda tişörtünü kıvırarak göğüslerini ön plana çıkarttı.

  YÜZÜNÜ GİZLEMEYİ SEÇTİ

  kapak mia khalifa

  Yüzünü gizleyerek sadece boynundan altını çeken Khalifa gri tişörtünü saten bir iç çamaşırıyla tamamladı. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede sosyal medyada viral olmayı başardı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler