Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Gracie Bon, dövme yaptırdığı anları paylaştı! Tepkiler gecikmedi: Kendini mahvetmişsin

  Kalça ölçüleri nedeniyle sık sık manşetlerdeki yerini alan fenomen isim Gracie Bon, bu kez dövme yaptırdığı anları paylaşarak sosyal medyada kendisine yer edindi. Fenomen isim bir dövme stüdyosunda yanağına mürekkep yaptırdığı anları paylaştı. Bon'un yanağındaki dövmesini beğenen kadar beğenmeyenler de oldu.

  Panama'da yaşayan sosyal medya fenomeni Gracie Bon, Instagram'daki yaklaşık 5 milyon takipçisiyle cesur pozlarını paylaşarak viral olmayı başarmıştı. Fenomen isim bu kez hayranlarının karşısına dövme yaptırdığı anlarla çıktı. 27 yaşındaki fenomen isim bir dövme stüdyosuna gitti ve uzanarak yanağına bir desen çizdirdi.

  3

  Bon'un dövmesinin son halini göstermesiyle birlikte sosyal medyadan tepki sesleri yükseldi. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Bon'un yüzündeki deseni beğenmediğini dile getirdi.

  34

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Kendini mahvetmişsin" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bunu yüzüne yaptırdığına inanamıyorum" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise gönderiye "Umarım
  sahtedir" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler