Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Jenna Lee cesur bikini tercihiyle Instagram’ı resmen salladı! Sadece göğüslerini uçlarını örttü... “Nokta kadar...”

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde yaşayan sosyal medya fenomeni Jenna Lee, doğayla baş başa olduğu anlarda çekilen fotoğraflarını paylaştı. Instagram gönderisinde kaygı ve depresyonla başa çıkmak için doğaya yönelmeyi tavsiye eden Lee’nin cesur bikini seçimi öğüdünden daha çok dikkat çekti.

  Sosyal medya fenomeni Jenna Lee cesur bikini tercihiyle Instagram’ı resmen salladı! Sadece göğüslerini uçlarını örttü... “Nokta kadar...”

  Sosyal medyada 2.2 milyonu aşkın takipçisi bulunan fenomen isim Jenna Lee, hayranlarının kalp atışlarını hızlandıracak yeni bir paylaşım yaptı. Fenomen isim kumaş cimrisi bikinisiyle poz verirken ruh halini iyileştirmek için mücadele verdiğini söyledi. Siyah mikro bikini takımıyla poz veren Lee, kaygı ve depresyondan mustarip olanlar için doğayla zaman geçirmeyi tavsiye etti.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük ilgi gösterdiği cesur paylaşımlarında Lee, “Anksiyete veya depresyonla mücadele eden herkes için, doğayla mümkün olan her şekilde yeniden bağlantı kurmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Son birkaç aydır mücadele ediyorum ve ifade edebileceğimden daha fazla rahatlama sağladığı için doğanın içine daldım” notunu ekledi.

  2

  Fenomen ismin gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yorum topladı. Gönderi ateş ve kalp emojileriyle dolup taşarken hayranları adeta yorum bölümüne akın etti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Fotoğraflar ve verdiğin mesaj muhteşem” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Çağımızın mücadelesi” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise bikini takımının küçüklüğünü eleştirerek “Nokta kadar” ifadesini kullandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler