Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Julia Lynn Sandoval güzel havanın tadını köpeğiyle çıkarttı! O pozlara yorum yağdı... "Nasıl sevimli"

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde popülerliğe ulaşan Julia Lynn Sandoval son olarak köpeğiyle birlikte güzel havanın tadını çıkarttığı anları paylaştı. Fenomen ismin pozu kısa sürede hayranlarının beğenisini topladı.

  Bahar aylarının gelmesiyle birlikte sosyal medya fenomeni Julia Lynn Sandoval bahçesinin tadını çıkarttığı anları hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyor. Fenomen isim son olarak köpeğini kucağına alarak güneşin tadını çıkarttığı anları "Bir mevsimde kişiliğim: ilkbahar" notuyla paylaştı. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini topladı.

  1

  Sandoval'ın pembe pijamasıyla uyumlu olarak köpeğinin tasmasına pembe kurdele yerleştirmesi dikkatli gözlerden kaçmadı. Fenomen ismin paylaşımı çok beğenildi.

  2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Nasıl sevimli" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten çok güzel" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler