Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya onu 'Müdür Amca' olarak tanıyor! Müziği açtı, öğrencileriyle birlikte okul bahçesinde dans etti... Her çarşamba eğlence yapıyorlar

  İstanbul Maltepe'deki Altayçeşme İlkokulu'nun müdürünün öğrencileriyle birlikte dans ettiği görüntüler sosyal medyada viral olmayı başarmıştı. Görüntüler veliler tarafından çekilip sosyal medyada paylaşılınca Hasan Ali Bayrak, 'Müdür Amca' olarak tanınmaya başlandı. Bayrak sosyal medyada milyonlarca izlenen o anları ise, "Çocukların arasına girdim. Duygu dünyalarına farklı bir şekilde iştirak edebilmek için oynayabildiğim kadar oynadım" sözleriyle anlattı.

  İstanbul Maltepe'deki Altayçeşme İlkokulu'nun müdürü Hasan Ali Bayrak'ın öğrencilerle birlikte okul bahçesinde dans ettiği anlar sosyal medya çok konuşulmuştu. Sosyal medyanın Müdür Amcası Bayrak'ın müziğin sesini açtırarak öğrencileriyle doyasıya eğlendiği anlar hem öğrencilerin hem de velilerin gönlünü fethetmişti.

  1

  Öğrencilere okulu daha çok sevdiren müdür Bayrak ise o anları Show Ana Haber'e , "Kendimi tutamadım. Onlarla birlikte eğlendim. Benim içimde kıpır kıpır kaynayan bir güzellik bu. Onlara çok değer veriyorum.Onlar bizim ülkemizin yarınları. Meşhur o Muallim şarkısını açtık güzel bir şekilde eğlendik" diyerek anlattı.

  2

  ARTIK HER ÇARŞAMBA EĞLENCE GÜNÜ

  66

  Videonun 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde veliler tarafından çekildiğini söyleyen Bayrak, "Velilerimiz çekmişler hiç haberim yok." dedi. Velilerin de öğrencilerin de memnun olmasından sonra her çarşamba günü öğle arasında müzikli eğlence kararı verildi.

  6

  Klasik metotların dışına çıkılması gerektiğine inandığını söyleyen Bayrak, "Klasik bir anlayışın artık içinde olamıyoruz artık çağ değişti. Nesillerin eğitime bakış açısı değişti" dedi.


  youtube


  En Çok Aranan Haberler