Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada gündem yaratan görüntüler! Eşini otoparkta park halindeki araçta sevgilisiyle yakalayan koca o anları ifşa etti

  Kanada'nın Newfoundland bölgesindeki bir süpermarketin otoparkında hareketli dakikalar yaşandı. İsmi açıklanmayan bir adam karısını otoparkta park halindeki araçta sevgilisiyle yakaladı. İhanet anlarını sosyal medyadan ifşa eden adam kısa sürede viral olmayı başardı.

  Sosyal medyada gündem yaratan görüntüler! Eşini otoparkta park halindeki araçta sevgilisiyle yakalayan koca o anları ifşa etti

  Kanada'nın Newfoundland bölgesindeki bir süpermarketin otoparkında çekildiği iddia edilen görüntüler kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşti. Karısının kendisini aldattığından şüphelendikten sonra onu takip etmeye karar veren eş o anları da saniye saniye kaydetti. görüntülerde bir kadın ve bir adamın tartıştığı sırada başka bir adamın kendi aracıyla hızla olay yerinden uzaklaştığı görüldü.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  İHANETİNİ REDDETTİ

  1

  Aldatılan eş karısının sevgilisiyle birliktelik yaşadığını iddia ettiği aracın kapılarını açtığında ise arka koltukların yere yatırıldığı fark edildi. Eşler arasındaki ihanet tartışması devam ederken genç kadın kocasını aldatmadığını söyleyerek kendisini savundu.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü viral olan görüntüleri yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu gerçekten çok üzücü bir an" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Boşanma davasındaki tazminat için gerçekten çok akıllıca çekilmiş görüntüler" yorumunu ekledi.

  En Çok Aranan Haberler