HABER

Sosyal medyada tanıştığı kadına 450 bin TL kaptırdı, gerçek fotoğrafını görünce şoke oldu! Esra Erol'un programına damga vuran olay

Esra Erol'un programına başvurarak yardım isteyen, evli ve 10 çocuk babası Halis Ağca'nın anlattıkları izleyenleri şaşırttı. Canlı yayına katılan Halis Ağca, sosyal medya üzerinden tanıştığı Y.N.T.'ye 450 bin TL kaptırdığını belirterek ünlü sunucudan yardım istedi. Halis Ağca yaşadıklarını anlatırken, programa bağlanan Y.N.T.'nin gerçek fotoğrafını da ilk kez görmüş oldu. Yaşlı adamın para gönderdiği hesabın kadının kocasına ait olduğu da ortaya çıktı.

Sosyal medyada tanıştığı kadına 450 bin TL kaptırdı, gerçek fotoğrafını görünce şoke oldu! Esra Erol'un programına damga vuran olay

Esra Erol'da programına bu hafta Halis Ağca'nın 450 bin TL dolandırılması damga vurdu. Canlı yayına çıkan, evli ve 10 çocuk babası adam, sosyal medyada tanışarak yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğü kadına 450 bin TL parasını nasıl kaptırdığını anlattı. Esra Erol'dan yardım isteyen adamın anlattıkları programı izleyenleri de hayretler içerisinde bıraktı.

erol1

"İLK ADIMI BİR ERKEĞİN ATMASINI İSTERİM"

Yaklaşık 7 senedir sosyal medya kullanıcısı olduğunu ifade eden Halis Ağca, "Bir gün Facebook’ta mesajlaşma kısmına girdim, fotoğrafını gördüm. Selam verip, başörtünün ona yakıştığını söyledim. İlk 'Ne demek istiyorsun' dedi. sonra teşekkür etti. Sonra 'İlk adımı bir erkeğin atmasını isterim' deyince ne demek istediğini sordum. Biraz konuştuktan sonra bana hikayesini anlatmaya başladı. 'Benim babam ve annem Trabzon-Rize yolunda trafik kazasında öldü. Amcam ninemle gelip dedemi götürecek. Benim kimsem yok. Ben de arkalarından gideceğim' deyip benden para istedi" ifadelerini kullandı.

erol3

Amacının ihtiyacı olan birine yardım etmek olduğunu ifade eden Ağca, Y.N.T. ile duygusal bir ilişkisi olmadığını eşinin kendisini oğluna gelin olarak almayı düşündüğünü de söyledi. Halis Ağca, Y.N.T.'nin sürekli bahaneler uydurup kendisinden para istediğini de sözlerine ekledi.

esra2

PARA GÖNDERDİĞİ HESAP KADININ EŞİNE AİT ÇIKTI

Yaşlı adam, para gönderdiği hesabın E.T.'ye ait olduğunu belirtti. E.T.'nin ise Y.N.T.'nin eşi olduğu ortaya çıktı.

erol4

CANLI YAYINA BAĞLANDI

Olayla ilgili bir yeni gelişme yaşanırken, şüpheli canlı yayına bağlandı. Esra Erol programında Ağva, Y.N.T.'nin yüzünü ilk kez gördü.

erol5

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler