MAGAZİN

Survivor'da kim elendi? 19 Ocak Survivor All Star'a kim veda etti? İlk elenen kim oldu?

Suvivor 2022 All Star 15 Ocak akşamında başladı. Güçlü yarışmacıların yer aldığı All Star'da bu sezon değişikliğe gidildi ve elemeye çıkan isimler sürgün kampına gönderildi. Sürgün kampına Gönüllüler takımından 2, Ünlüler takımından 2 olmak üzere 4 yarışmacı gitti. Peki Survivor'da kim elendi?

Survivor'da kim elendi? 19 Ocak Survivor All Star'a kim veda etti? İlk elenen kim oldu?

Survivor'da eleme adayı olarak adı ilk yazılan isim Ünlüler takımından Birsen, ikincisi Sercan oldu. Bunun ardından Gönüllüler takımı dokunulmazlığı art arda kaybetmiş ve sürgün adasına sırasıyla Gizem ve Hikmet'i göndermişti. 19 Ocak akşamında Survivor 2022'ye veda eden isim, bu 4'lü arasından açıklanacak.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 2022'ye veda eden yarışmacı Gönüllüler takımında yarışan Gizem Kerimoğlu oldu. Duygularını ifade eden Kerimoğlu, "Benim için güzel bir deneyimdi. Çok üzgünüm, benim için bu kadarmış" dedi.

Survivor'da kim elendi? 19 Ocak Survivor All Star'a kim veda etti? İlk elenen kim oldu?

SURVİVOR'DA BUGÜN (19 OCAK) NELER OLDU?

Survivor'da 19 Ocak akşamında dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında yapılan bu yarışta parkur oyunu vardı. Parkuru hızla geçen yarışmacılar etap sonunda puzzle ile karşılaştı. Ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ödül olarak atıştırmalık verildi.

Survivor'da 15 Ocak akşamında yayınlanan ilk bölümde ödül ve dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Böylelikle Ünlüler takımından Birsen, tek başına sürgün kampına gönderildi. Survivor All Star 2022'nin 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, sürgün adasına göndermek için eleme konseyinde Sercan Yıldırım'ın adını yazdı. 3. dokunulmazlık oyununu Ünlüler aldı ve bunun sonucunda Gizem Kerimoğlu, sonrasında ise yine Gönüllüler takımından Hikmet Tuğsuz sürgün adasına gönderildi. Halktan en az oyu alan Gizem Kerimoğlu'nun Survivor macerası sona erdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler