MAGAZİN

Survivor'da yarışacak ilk ünlüyü açıkladı

Survivor 2014 için çalışmalarına devam eden Acun Ilıcalı Survivor'a katılacak ilk ünlü ismi açıkladı.

Survivor'da yarışacak ilk ünlüyü açıkladı

Dün twitter sayfasından, "Survivor'da yarışacağı kesinleşen ilk ünlü ismi yarın açıklıyorum." tweetini atan Acun Ilıcalı bugün de, "Tolga Karel Survivor'da yarışacağı kesinleşen ilk ünlü oldu, diğer isimleri ileriki günlerde paylaşacağım." tweetini attı.

SURVIVOR 2014'E İKİ GÜZEL BİRDEN

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, Panama'da gerçekleştirilecek Survivor için 'Aşk-ı Memnu' dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ'un nişanlısı olarak tanınan manken Eda Özerkan'a teklif götürdü.

Survivor kadrosunda yer alması istenen bir başka isim de Muhteşem Yüzyıl'da oynayan Serenay Aktaş oldu. Alınan bilgiye göre her iki isimle de yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği belirtildi.

OLİMPİYATLAR GİBİ OLACAK

Acun Ilıcalı, Panama'da yapılacak Survivor için 2012 Türkiye Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu'na da teklif yaptı. Milli voleybolcu Duygu Bal ile anlaşan ve Survivor'ın bu yıl 'olimpik tatta' olmasını isteyen Ilıcalı, Londra Olimpiyatları'nda 800 metrede 1. seride en önde koşarken aşil tendonundan sakatlanan milli atlet Merve Aydın'la da el sıkıştı.

Ünlü yapımcının son bombası ise 1990'lı yılların ünlü popçusu Burak Kut... Kut'un teklife "Evet" dediği iddia ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde de Eda Taşpınar'ın Şubat sonunda Star TV'de başlayacak 'Survivor' yarışmasına katılması gündeme gelmişti.

Eda Taşpınar, "Gitmeyi çok istedim, ama zamanlarımız uymadı" demişti. Acun Ilıcalı da, Eda Taşpınar'ın kadroda olmayacağını söylemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler