HABER

Taksim Meydanı'nda ilginç görüntü! Herkesin önünde soyundular

Evlenecek olan İranlı iki çift düğün fotoğraflarını çektirmek için Taksim Meydanı’nı tercih etti. Fotoğraf çekimi yaptıran İranlı çiftin kıyafetini Taksim Meydanı’nda değiştirmesi şaşkınlığa neden oldu.

Taksim Meydanı'nda ilginç görüntü! Herkesin önünde soyundular

İranlı çift düğün fotoğraflarını çektirmek için son zamanlarda yabancıların ilgi odağı haline olan Taksim Meydanı’na geldi.

31012057-ceb8-4a01-bc5b-ab955e3a8410

Düğün fotoğraflarını Taksim Meydanı çevresinde, tramvay durağında ve Atatürk Cumhuriyet Anıtı civarında çektiren çiftlerin kıyafet değişimi için Taksim Meydanı’nın ortasında herkesin gözü önünde soyunması şaşkınlığa neden oldu.

a10e273b-9d97-48db-b207-96e862188aea

Bu durum çevredeki vatandaşların dikkatini çekti. Vatandaşlar o anları cep telefonu kameraları ile görüntülemek için adeta birbiriyle yarıştı.

93fe4af8-0729-4de3-94c0-1e9266b4103a

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Müslüman kardeşleriniz soyunmuş birşey olmaz onlar müslümanlar.Avrupalı filan olsaydılar elin gavuru derdiniz.
Bulgar turistler bile her gün Edirne'ye geliyorlar. Daha bugün röportajını dinledim, "Türkiye cok ucuz cok ucuz" diyorlar. Düşünün avrupanin en fakiri Bulgarlara bile Türkiye ucuz geliyor. Ulkebir tek bizim gariban halka pahalı, çünkü 19 yilda ulkeyi hicbir yere goturmediler. Milli gelir artmış, yok dünyanın en cok büyüyen ekonomisiymisiz. Millete gazel okumayın, görün ülkenin kalkindigi yeri utangaç tavırlarla cöp kutularını karistiran teyzeleri nineleri görün de utanin artik tabi utanacak yüzünüz varsa
Gezdim Halep ile Şam’ı Eyledim ilmi talep Meğer ilim bir hiç imiş İlla edeb illa edeb, demiş Yunus Emre, keza eskiden evlerimizin, iş yerlerimizin duvarlarını “Edep ya hu” ( edep ey Allah’ım) levhaları yazılıydı. Yani kısacası her şeyden önce insanda edep olacak, bu olay özelinde ve genelde de maalesef toplumuzun en büyük sorunu maalesef edeptir, Edep. Şekilci, kalıpçı nesiller yetişmek yerine önce edepli bireyler yetiştirmeliyiz. Saygılar…
Ülkemizin haline bakın ne hale getirdiler Ülkemizi bir 2023 hazırlanıyoruz diyorlar...Bu iranlılar acaba kendi ülkelerinde yol ortasında soyunabilirler mi? Ülkemizi 4 sınıf ülke haline getirdiler elini kolunu sallaya sallaya herkes sınırdan girip çıkıyorlar ülkemizde istedikleri gibi hareket edebiliyorlar herkesin elinde arabasında evinde ruhsatsız silah yakalanıca denetimli serbestlikten dışarıdalar vakıfların verdiği öğrenci bursları bile farklı yabancı ülke öğrencilerine 600 tl kendi evlatlarına sınırda asker olan gerekirse bu Ülke uğruna şehit olabilecek kendi gençlerine 300 tl veriyor.
Geri Dön