Tecavüzü kayda alıp şantaj yaptı

Kayseri'de polis memuru İ.Ö., 'Kaan' adıyla tanıştığı evli kadını ıssız bir yere götürerek tecavüz etti. İlişkiyi kaydedip kadından şantajla para isteyen zanlı yakalandı. Emniyet Müdürlüğünde ifadesi alınan, ancak tecavüz ve şantaj suçlamasını kabul etmeyen polis memuru İ.Ö., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. Tecavüze uğrayan kadın olayın şokunu atlatmaya çalışıyor

Tecavüzü kayda alıp şantaj yaptı

Kayseri'nin Develi ilçesinde polis memuru İ.Ö., kendisini başka bir isimle tanıttığı evli kadına tecavüz edip şantajla para istediği iddiasıyla tutuklandı.

OTOMOBİLİYLE ISSIZ BİR YERE GÖTÜRDÜ

Olay, 2 gün önce Develi İlçesi'ne bağlı Harman Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre polis memuru İ.Ö., kendisini 'Kaan' adıyla tanıttığı S.A. adlı kadınla bir süre görüştükten sonra, onu otomobiliyle ıssız bir yere götürerek tecavüz etti. Bu ilişkiyi kamerayla kaydettiği belirtilen İ.Ö.'nün, kadından para istediği, aksi takdirde eşine göstermekle tehdit ettiği belirtildi.

TECAVÜZCÜ, POLİS MEMURU ÇIKTI

Mağdur kadının şikayeti üzerine soruşturma başlatan polis, söz konusu kişinin polismemuru İ.Ö. olduğunu belirleyerek gözaltına aldı. Zanlı tutuklandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
Bir bayanim ama evli birinin baska bir erkek ile tanisip bulusmasida sacma. Ne heyecan ariyorsan fazlasi ile gelmis basina umarim akillanirda daha heyecan aramaz kadin...
@pinar_1987_fscti Kadında suçlu ama en çok tecavüz eden polis memuru suçlu Polisin görevi milletin güvenliğini sağlamak milletin namusunu korumak tecavüz edip videoya alıp şantajla para koparmak değil inşallah hakettiği cezayı alır bu aldığı ceza diğerlerine örnek olur.
@pinar_1987_fscti fantazi aradıgı kesin :)
@2007ahmet kişinin polis memuru olması sadece bir polis kimliği. ama asıl kimlik insan gibi görünüp insan olmamasıdır. yani polislikle bağdaştırılacak bir durum yok. aynı karaktersizliği bir öğretmen yada bir din görevliside yapabiliyor ve örnekleri de çok. yani yorumun içinde polislikle bağdaştırman bence doğru olmamış.
Evli kadının başka bir erkeğin arabasında ne işi vardı. Yalnız başlarına ıssız yerlere gidene kadar neden sesini çıkarmamış. Bilinçli olarak gitmiş belli. İsteyerek te birlikte olmuş bu da belli. Kayda alınmasaydı tehdit ve şantaj olmasaydı bu ilişki devam edip gidecekti kimse kimseyi kandırmasın.
Ondan sonra millet niye polisten nefret ediyor derler. Bunlarin cogunlugu boyle, bu sadece ortaya cikanlar, birde cikmayanlari dusunun binlerce boyle vaka var. Rusvetcisinden sapigina, seriatcisina, irkcisina , say allah say. Polislik saygin bir meslek olmali , sadece politik gorusu ayni diye , ipi sapi belli olmayan selahana sokak serserilerini polis diye alirsan sonuc bellidir.Desene ulkenin hangi kurumu duzgun ki ....
@selami21turel Madem qüzel ülkemizin tüm polisleri kötü, tüm kurumları kötü öyleyse sen yönetsene bizi. Bu enqin fikirlerinle beraber temizle bütün kurumları bakalım kimleri yerleştiriceksin.
@selami21turel sen çokmu düzgünsün
Tecavüzcünün polis olduğuna mı şok olayım, Kadının evli olmasına mı, polisin daha sonra şantaj yapmasına mı bilemedim. Ne hale geldik böyle.
Şeriatçılıkta ne varmış?
Bir polis böyle yaptı diye tüm polislere nasıl iftira edebiliyorsunuz aklım almıyor? Evet bunu yapan polisimizde varmış ama unutmayın ki bu olayla birlikte artık bir polis değil olamazda. Nice yiqit polislerimizde bizler için canını feda ediyor nankör olmayın
@yaren_ce1903 o dediğin polis malesef az sayıda. Ekseri polis olay gördü mü sıvışıyor
EVLİ BİR KADININ BAŞKASIYLA NE İŞİ VAR?
Evli kadın sa şayet elin adamı il be halt etmeye gitmiş neresi tcavüz bunun fantazi yaparken iyi sonra tecavüz ğolis suçlu karım bence kocasını boynuzlamayı ört bas etme derdinde
Suç ise her vatandaşa suç.Polis olunca suç ta sivil olunca normal mi olmalı.TV dizilerinden sosyal medyaya kadar her kanal bunun benzeri olayları normal ,hatta yapılması gereken bir davranış olarak reklamını yapıyor.
İyilerin arasından böyle soysuzlarda çıkıyor maalesef.
Tarihte tecavüz vakasına rastlanmayan tek ülke osmanlı devletidir.
genelde polise veriyorlar güvenli diye ama başlarına gelmedik kalmıyor iyi olmuş
Birincisi polisin de içinde kendini gizleyen şerefsiz olabilir, ama bunu tüm polislere mal etmek de doğru değildir. Polislerimizin canla başla ne şartlarda çalıştığını çok kez canlarını ortaya koyduklarını unutmayalım başımız sıkıştığında onları aradığımızı unutmayalım. İçlerinde bi kaç tane böyle soysuzlarda çıkar , toplumun her kesiminde vardır bu soysuzlar. Lütfen Polislerimizin tümüne aynı gözle bakmayın. Saygısızca kelimelerde kullanmayın.
Evli kadın bir süre görüştüğü ie. İle arabayla biryere gitmiş tecavüze uğramış, olay tecavüz değil tek suç şantajla para almaya çalışmak.
Burda adalet olsun istiyorsanız kadınıda ceza evine koyun yasak ilişkiye gırmekten.her ne olursa olsun bugün eşine ihanet eden yarın devletinede ihanet eder.dinine zaten ihanet etmiş.polis elbette suclu lakin tahminim kadın polisten daha suçlu
Milletin malını ve namusunu koruyan polislerimizin içerisinde bazen böyle çürük elma tabir edilen ahlak yoksunu karektersiz adi kişilerde çıkabiliyor. Tecavüz eden polis memurunun annesi, bacısı,hanımı, kızı yokmu birisi aynısını onun ailesine yapsa tepkisi neolurdu acaba çalma milletin kapısını çalarlar kapını söylenecek birşey yok olan olmuş inşallah en ağır ceza ile cezalandırılır.
@2007ahmet Ne alakası var kardeşim. Evli kadının ne işi olur ki bir erkekle. Kadının kocasının ne halde olduğunu soran yok ama. Haketmiş işte bukadar.Belki de tecavüz bile yoktur ortada, fantazi olsun diye kameraya almışlardır sonradan polisin aklına para istemek gelmiştir.
Ahh canııım. Kadın ne kadar da masuum. Durduk yere polis gitmiş sokaktan kaptığı kadını zorla arabasına bindirip tecavüz etmiş değil mi? Değil mi? Nasıl? Kadın evli olmasına rağmen bu adamla ilişkisi mi varmış? Arabaya da zorla bindirilmemiş mi? Kendi binmiş? Hmmm. Olsun canım. Kadına pozitif ayrımcılık yasamız var. Kadın kocasını da aldatsa, evlilik kurumunu da zedelese onunki sayılmaz. Çünkü o kadın. Kadın yaparsa sayılmaz.
@aktassa adalet mülkün temeli
1 EVLİ KADIN TANIMADIĞI YADA DAHA DÜN TANIDIĞI BİR ADAMLA NASIL SARMAŞ DOLAŞ OLUP GÜVENİP BİR YERLERE GİDER. 2.BU KADIN EŞİYLE İLGİLİ PROBLEMİ OLUP TESELLİYİ BAŞKALARINDAMI ARADI 3- NEYSE YAZMIYORUM GERİSİ SİZE KALSIN
Burda bi tecavuz yokki santaja kadar hersey normal evli kadin polisle sevismis polis santaj yapmis olay bu
Lanet oldun böyle kişilere.
Diğer Haberler