MAGAZİN

Tolga Karel'den ABD'yi kötüleyen Sermiyan Midyat'a olay sözler! 'S..tirsin gitsin'

Bir dönem Türkiye'nin en çok aranılan isimlerinden olan ve ani bir kararla oyunculuğu bırakıp ABD'ye yerleşen Tolga Karel, sevgilisine şiddet uyguladığı yönünde çıkan haberlerle gündem olan Sermiyan Midyat'a verdi veriştirdi. Karel, Midyat için, 'S..tirsin gitsin. Yaranmak için ne yapacağını şaşırmış.' dedi.

Tolga Karel'den  ABD'yi kötüleyen Sermiyan Midyat'a olay sözler! 'S..tirsin gitsin'

Yaprak Dökümü dizisiyle yıldızı parlayan Tolga Karel, 2016 yılında ABD'ye yerleşerek tır şoförlüğü yapmaya başlamıştı. Karel, Türkiye'den uzak kalsa da sık sık gündeme dair yorum yapmaktan geri kalmıyor.

Karel, geçtiğimiz günlerde ABD’de çektiği videoyla ABD’yi kötüleyen Sermiyan Midyat’ı eleştirdi. 

"GEL ONU ABD'DE YAP"

Sosyal medya hesabından kendisine konuyla ilgili fikrini soran takipçisine yanıt veren Karel, eleştirinin dozunu kaçırdı. İşte Karel'in o paylaşımı;“S....n gitsin. Yaranmak için ne yapacağını şaşırmış. Türkiye’de kadın dövdün geziyorsun gel onu ABD’de yap bakalım nerenden ne alıyorlar!”

eds

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
hayirdir tolga su gunlerde gundem olmaya calisiyorsun yoksa birinin gel demesinimi bekliyorsun
Kendisi kadına şiddeti Türkiyede yapıp amerikaya kaçtı burda hikaye anlatıyor herkes insan olmuş
Aynen ama baksana adamın görüşüne hayran kalanlar var. Türkiye kusursuz bir ülke diyen yok ama bunu söyleyecek kişi bu şahıs kesinlikle olamaz. Karakterini merak edenler google'la yazıp baksın. Tıpkı Gülben Ergen gibi nutuk atıyor. O da ırkçılık için paylaşım yapmış ama geçmişteki röportajına bakınca, zenci çocuk için maymun benzetmesi yaptığı görülüyor. Bunlar böyleler işte. Halkın gözüne girmek için her ipte oynarlar.
amerikada öldürülen siyahiler için ne diyeceksin tolga
kadin cinayeti, cocuk katili, tecavuzcusu, sapıgı icin asıl sen ne diyeceksin? Bunlar senin yasadigin ulkede olan sadece bir kacı.
@hakan_boyner bu saydığın suçlar abd de yokmu yani bu nasıl mantık
@abdullah_ozer_1930 var ama cezası ağır onu söylemiş
Geri Dön