MAGAZİN

Tuğçe Kazaz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Tuğçe Kazaz'ın hayatı

Tuğçe Kazaz son dönemlerde yaptığı YouTube yayınları ile sıklıkla gündeme geliyor. Aslen Balıkesir'li olan Kazaz, bir dönem vaftiz olup daha sonra tekrar Müslüman olmasıyla uzun bir süre konuşulmuştu. Peki, Tuğçe Kazaz kimdir ve kaç yaşındadır? İşte Tuğçe Kazaz hakkında merak edilenler...

Tuğçe Kazaz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Tuğçe Kazaz'ın hayatı

Tuğçe Kazaz, 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Kafkas, Gönül Hırsızı ,Uzun Hikaye projelerinde yer alan Tuğçe Kazaz uzun yıllar iddialı modellerden bir olarak kariyer yapmıştır. Şimdilerde sosyal medyada sıklıkla gündeme gelen Tuğçe Kazaz uzun süredir mesleğini yapmıyor. Peki, Tuğçe Kazaz kimdir? İşte, Tuğçe Kazaz'ın hayatı...

TUĞÇE KAZAZ KİMDİR?

Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir, Edremit'de doğmuştur. Çocukluğu İzmir’de geçen Tuğçe Kazaz, yedi yıl basketbol oynadı. Özel Ortadoğu Koleji ve Antalya Koleji'nde eğitimini tamamlayan Kazaz daha sonra Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde üniversite eğitimine başladı ancak tamamlayamadı.

2000 yılında “Elit Model Look” yarışmasına katılan Tuğçe Kazaz, ikinci oldu. Tuğçe Kazaz daha sonra Elite model Look Paris seçmelerinde de ilk 15′e girmiştir. 2001 yılında “Miss Turkey” güzellik yarışmasında birincisi olan Kazaz, daha sonra şimdilerde Beren Saat ile evli olan ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile uzun dönem birliktelik yaşadı. Tuğçe Kazaz bu ilişkinin ardından Sezen Aksu’nun müzisyen oğlu Mithat Can ile yaşadığı aşkla gündeme geldi. Kampüsistan isimli dizide, “Loafing and Camouflage: Sirens in the Aegean” adlı Yunan filminde, daha sonra Can2007 ve 2009 yılında Cin geçidi filmlerinde oynadı.

Tuğçe Kazaz, 8 Eylül'de Porto Germeno'daki Ayios Nikolaos Kilisesi'nde vaftiz olarak Maria Seitaridis ismini aldı ve Ortodoks oldu. 24 Eylül 2005 tarihinde yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina'da Aya Nikola Kilisesi'nde sade bir törenle evlendi. Yunanistan’da yaşamaya başlayan Tuğçe Kazaz, üç yıl süren bir evliliğin ardından boşanarak Türkiye’ye döndü ve tekrar Müslüman oldu. Tuğçe Kazaz, tekrar Müslüman olduktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakma kararı aldı.

Bir dönemin en cesur modellerinden biri olan Tuğçe Kazaz, Amerika’da ve Paris’te modellik yapan az sayıdaki modelden biri olarak ani bir kararla podyumu bıraktı. En son bir tesettür defilesine çıkan Tuğçe Kazaz, bundan böyle işinde ya da özel hayatında dekolte giymeyeceğini açıkladı. Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte rol aldığı Uzun Hikaye filminin ardından Tuğçe Kazaz, Hazal Kaya ile birlikte Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde rol almıştır. Tuğçe Kazaz şimdilerde YouTube kanalında fikirlerini paylaşıyor ve sosyal medyada sık sık gündeme geliyor.

TUĞÇE KAZAZ'IN OYNADIĞI FİLMLER

2014 Kafkas
2013 Gönül Hırsızı
2012 Uzun Hikaye
2012 Son Yaz Balkanlar 1912
2008 Cin Geçidi
2007 Can

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler