Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ukraynalı bir kadının Türk erkeklerine seslendiği anlar sosyal medyada gündem yarattı! "Korkmayın, tanışmaktan çekinmeyin"

  Türkiye'de yaşayan Ukraynalı bir kadın sosyal medyadan yaptığı paylaşımında Türk erkeklerine seslenerek ilişki tavsiyesinde bulundu. Erkeklerin kendileriyle tanışma konusunda çekingen davrandığını dile getiren kadın, "Korkmayın, tanışmaktan çekinmeyin. Ama evli erkekler gelmeyin" dedi.

  Ukraynalı bir kadının Türk erkeklerine seslendiği anlar sosyal medyada gündem yarattı! "Korkmayın, tanışmaktan çekinmeyin"

  Türkiye'de yaşayan Ukraynalı bir kadının paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem yaratmayı başardı. Görüntülerde Türk erkeklerine ilişki tavsiyesinde bulunan kadının sözleri kimilerinin tepkisini çekerken kimilerinin ise desteğini kazandı.

  2

  Erkeklerin yanlarına gelip tanışma konusunda rahat olması gerektiğini dile getiren genç kadın, "Şimdi kızlarla oturuyoruz. 'Türk erkekler bize gelmiyorlar' diyorlar. Tanışmadıkları için şikayet ediyorlar. Çünkü bizim Ukrayna'da erkekler geliyor ve tanışıyorsunuz. Türkiye'de çoğu erkek korkuyor. Yabancı bir kadın gördüğünüzde ve beğendiğinizde restoranda bir şey gönderebilirsiniz, dışarıda telefon isteyebilirsiniz. Biz beğenmezsek çok nazik bir şekilde hayır diyeceğiz. Korkmayın,tanışmaktan çekinmeyin. Ama evli erkekler gelmeyin" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler