KADIN

Ünlülerin makyözünden kusursuz makyaj teknikleri

Ünlülerin makyözünden kusursuz makyaj teknikleri

Yeni yıla bir gün kala, nasıl hazırlanacağım telaşına düştüyseniz bu haber size rehber olacak...

Eye-liner sürmek kadınlar için her zaman zahmetli olmuştur. Siz de göz makyajının vazgeçilmez unsuru olan eye linerı, kusursuz sürmek istiyorsanız videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.

Eye liner sürmeye her zaman göz kapağının ortasından başlamak gerekmektedir. Makyözümüz bu uygulamada hızlı kuruduğu için jel eye-liner tercih etti.

Uygulama esnasında videodaki gibi kirpik diplerinden boyamaya devam edin ve göz bitiminden çizdiğiniz hizalı çizgi ile birleştirip makyajınızı tamamlayın.

/


GÖZLER TAMAM SIRA DUDAKTA!

Dudak dolgunlaştırma tekniği!

Dolgun dudaklara sahip olmak her kadının hayalidir. Siz de bir kaç küçük dokunuşla dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler detaylı bir şekilde videomuzda yer almaktadır.

Makyaj ile dudak dolgunlaştırmanın bir kaç yöntemi var. Yöntemlerden en kolay olanı high light yöntemidir. Bu yöntemi uygulamak için videodaki gibi pudrayı hafifçe dudağınıza uygulayın. Ve ardından dudağınızın tam ortasına rujunuzu sürün. Son dokunuş olarak da parlatıcınızı uygulamayı unutmayın.

/


ŞİMDİ ÇOK MODA! DUDAKLARIMI NASIL MATLAŞTIRIRIM?

Makyaj ile dudak matlığı nasıl sağlanır?

Sürmüş olduğunuz rujunuz parlak ise elinizdeki kozmetik ürünleriyle dudağınıza matlık kazandırabilirsiniz. Bunun en basit yöntemlerinden birisi rujun fazlasını bir peçete yardımı ile alıp, transparan bir pudra ile rujun üzerinden geçmek.

/


VE SON DOKUNUŞ PUDRASI...

Sihirli son dokunuş pudrası nasıl uygulanır?

Sihirli son dokunuş pudrası tüm makyaj bittikten sonra uygulanır. Transparan pudra ile makyajı sabitledikten sonra, parlak pudra yardımıyla yüzünüze ışıltı katın.

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön