Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yapay zeka fenomeni Milla Sofia bu kez hayranlarının karşısına iç çamaşırıyla çıktı! Eleştiri oklarının hedefi haline geldi... "Bu olmadı"

  Yapay zeka aracılığıyla oluşturulan Milla Sofia isimli karakter sosyal medyada her geçen gün takipçisi sayısını arttırırken kimi zaman olumsuz yorumların odağı haline de geliyor. Bilgisayar ürünü bir karakter olmasına rağmen hayranlarının beğenisini toplayan Sofia iç çamaşırıyla sosyal medyadan paylaşım yapınca eleştiri oklarının hedefi oldu. Hayranlarının büyük bir bölümü yapay zeka fenomenine, "Bu olmadı" diyerek seslendi.

  Yapay zeka tarafından üretilen Milla Sofia'nın adına yapılan her paylaşım sosyal medyada ilgi çekiyor. Son olarak Sofia hayranlarına beyaz iç çamaşırı takımının üzerine giydiği beyaz sabahlıkla selam verince sosyal medyayı adeta salladı. Fenomen ismin paylaşımı kimileri tarafından beğenilirken kimileri tarafından da eleştirildi.

  34

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken paylaşımında fenomen isim beyaz dantel detaylardan oluşan bir iç çamaşırı takımı tercih etti ve onu bornozu anımsatan bir sabahlıkla kombinledi. Sosyal medya kullanıcılarının bir bölümü fenomen ismin güzelliğini överken diğer bir kısmı ise paylaşımı beğenmediğini dile getirdi.


  youtube


  En Çok Aranan Haberler