Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yeni bir akım mı geliyor? Sevgilisinin kulağına 'terbiyesizce' şeyler söyleyip tepkilerini kaydetti... Sosyal medyada gündem oldu

  'orengethepub' kullanıcı adıyla TikTok'ta paylaşım yapan bir kadın yeni bir akımın öncüsü olmak üzere. Kalabalık bir yerde sevgilisinin kulağına eğilerek 'terbiyesizce' şeyler söyleyen kadın o anlarda erkek arkadaşının verdiği tepkileri kaydederek sosyal medyadan paylaştı. Görüntüler kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekti.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kullanıcılar tarafından viral olmayı başardı. Görüntülerde genç bir kadın sevgilisine herkesin gözünün önünde kulağına eğilerek bir şeyler söyledi. O anları, "Sevgilimin kulağına kalabalıkta rastgele terbiyesizce şeyler söylüyorum' diyerek paylaşınca çok konuşuldu.

  1

  Sevgilisinin kulağına söylediklerini açıklanmayan genç kadın erkek arkadaşının tepkilerine gülerek cevap verdi. Sosyal medya kullanıcıları o anları yorum yağmuruna tuttu.

  3

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Erkeğin nasıl hoşuna gitti ama?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullancısı ise, "Kulağına söylediği için terbiyesizce sayılmaz" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler