Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yeni jenerasyon Indiana Jones neredeyse belli oldu

  Harrison Ford’la özdeşleşen Indiana Jones serisinin beşinci filmi için hazırlıklar başladı. Usta aktör bu filmle birlikte son kez Indiana Jones karakterini canlandıracak. Yerine konuşulan isimse Guardians of the Galaxy'deki rolüyle büyük bir çıkış yakalayan Chris Pratt.

  Yeni jenerasyon Indiana Jones neredeyse belli oldu

  Indiana Jones 5, sinemanın en çok beklenen filmlerinden biri haline geldi. Büyüleyici arkeoloji profesörünü konu alan son film Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı (Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull) 2008 yılında vizyona girmişti. O zamandan beri, bir sonraki Indiana Jones filminin 2022'de çıkacağı ortaya çıktı.

  Indiana Jones yapımcısı Frank Marshall geçtiğimiz günlerde, "Sadece bir Indiana Jones olacak ve bu Harrison Ford olacak" dediği için günümüz Indiana'sının hikayesi 5’inci filmle sone erecek.

  Yıllardır Disney’in Indiana Jones serisiyle ilgili yeni bir şeyler yapma istediği bilinen bir gerçekti. İlk işaretleri 2015 yılında verilen bu değişiklikle ilgili atılacak adımlar artık belli oldu. Söylentilere göre; Indiana Jones'un yeni bir oyuncunun rolünü üstleneceği bir prequel film serisi için hazırlıklar başlayacak.

  Express.co.uk’da yer alan habere göre; Lucasfilm, başrolünde Marvel yıldızı Chris Pratt olan daha genç bir Indiana Jones serisine başlamak istiyor.

  Chris Pratt, 2014'te Guardians of the Galaxy'deki çıkışından bu yana Marvel'ın en büyük yıldızlarından biri haline geldi.

  Indiana-Jones-5-harrison-ford-chris-pratt-1382961

  41 yaşındaki oyuncu, başka bir klasik film franchise'ı olan Jurassic World'ün yeniden başlatılmasında da yer aldı.

  Karakterin daha genç bir versiyonu keşfedilecek çok sayıda benzersiz hikayeye sahip olacaktır, bu nedenle söylentiler doğruysa, izleyiciler Chris Pratt'i yıllarca Indiana Jones olarak görebilir.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler