Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yenidoğan bebek sırtında 10 santimlik kuyrukla dünyaya geldi! Gözlerine inanamadıkları için daha yakından bakmak istediler

  Çin'de gerçekleşen bir doğum ülke basınında geniş yankı uyandırdı. Son derece nadir görülen bir olayda ismi açıklanmayan yeni doğan bebek kalçasından çıkan 10 santimetrelik bir kuyrukla doğdu. Çocuk Doktoru Dr Li, Hangzhou Çocuk Hastanesi'nde çocuğun doğumunun ardından ek parçanın görüntülerini internete yükleyince sosyal medya bu olayı konuşmaya başladı.

  MYNET|DIŞ HABERLER Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde yenidoğan bir bebeğin kalça kısmındaki 10 santimetrelik kuyruk ilgi topladı. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları bebeği 'mucize' olarak bazıları ise 'ucube' olarak tanımladı.

  Çocuk Doktoru Dr Li, olağandışı büyümenin muhtemelen tamamlanmamış dejenerasyonun sonucu olduğunu ve çocuğun omuriliğinin bağlı olduğundan şüphelendiğini dile getirdi. Omurilik manyetik rezonans görüntülemesinin (MRI) daha sonra şüpheleri doğruladığını ekledi.

  Bağlı bir omurilik, omuriliğin çevredeki dokulara, tipik olarak omurganın tabanında anormal şekilde bağlandığı bir durumdur. Normalde omurilik, omurilik kanalı içinde serbestçe yüzer ve normal hareket ve fonksiyona izin verir. Ancak omuriliğin bağlı olduğu durumlarda bu hareket kısıtlanır ve bu da çeşitli nörolojik sorunlara yol açabilir.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler