Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yer: İzmir! Durakların camlarına 'evlilik ilanı' astı! İstediği kriterleri sıraladı... "Ciddi olanlar arasın"

  İzmir'de kaydedilen bir görüntü sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Bir durakta 'evlilik ilanı' başlığıyla asılan kağıt ilgi çekti. İrtibat numarasını bırakan kişi taliplerinin sahip olmasını istediği kriterleri yazdı. İsteklerini ise 'Ciddi olanlar arasın' diyerek sonlandırdı.

  Sosyal medyada paylaşılan ilginç bir görüntü kullanıcılar arasında popüler oldu. Sokaktaki bir otobüs durağının camına yapıştırılan 'evlilik ilanı' ifşa edilince sosyal medya kullanıcıları duruma yorumsuz kalamadı. 'Evlilik ilanı' başlıklı beyaz kağıtta, "20-26 yaşlarında. Lise mezunu, lise terk veya orta okul mezunu evlenmek isteyen bayanlarla evlenmek istiyorum. Ciddi olanlar arasın" yazısı dikkatleri çekti.

  kapk1

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü gönderiye yorum yapmayı ihmal etmedi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu numarayı arayanın aklına şaşarım" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı, "İlana başvuru var mı çok merak ediyorum" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu gözler bunu da mı gördü" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler