Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yunanistan'da ödenen hesaplar sosyal medyanın gündemine yerleşti! Masalarda yok yok... 6 kişinin sadece 3500 TL ödedi: "Türkiye daha pahalı"

  Bayram tatilinin gelmesiyle birlikte yurdun dört bir yanından tatil noktalarına akın akın ziyaretler oldu. Vizesi olanların ilk tercihi ise Yunan adalarıydı. Bayram yoğunluğunun yaşandığı Yunanistan'daki Türk tatilcilerin sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise gündem yarattı. Özellikle tatilcilerin ödedikleri hesapları sosyal medyadan paylaşmasına yorum yağdı.

  Yunanistan'da ödenen hesaplar sosyal medyanın gündemine yerleşti! Masalarda yok yok... 6 kişinin sadece 3500 TL ödedi: "Türkiye daha pahalı"

  Sosyal medyada bayram tatilinin esintileri tam gaz devam ediyor. 9 günlük tatilin tadını çıkartmak isteyenler soluğu Yunanistan'da alırken komşudaki Türk turistlerin ödedikleri hesaplarda sosyal medyada çok konuşuldu.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  12

  Bir sosyal medya kullanıcısı bir meyhanedeki adisyonu paylaşırken meze ve ana yemeklerden oluşan masa için toplam 65 Euro (yaklaşık 2200 TL) ödemesi sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.

  234

  Midilli Adası'ndaki bri restorana ait adisyonda ise 6 kişilik hesap için tatilciler 100 Euro (yaklaşık 3500 TL) ödeme yaptı.

  7889

  O anlara sosyal medyadan tepki yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Türkiye daha pahalı. Resmen bedava" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu nasıl adalet" yorumunu ekledi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler