Meral Akşener'den minik Leyla çıkışı! Sosyal medyadan çok sert tepki gösterdi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabından "Eylül ve Leyla... Ne kadar masum varsa fark etmeksizin yapılan tüm aşağılık davranışlara artık yeter!" diyerek tepki gösterdi. Akşener hükümete destek vererek "Etkili yasalar çıkarılması için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Meral Akşener'den minik Leyla çıkışı! Sosyal medyadan çok sert tepki gösterdi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Eylül ve Leyla'nın öldürülmesiyle ilgili sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı. Akşener, "Eylül ve Leyla... Ne kadar masum varsa fark etmeksizin yapılan tüm aşağılık davranışlara artık yeter!" ifadelerini kullandı.

EYLÜL VE LEYLA'NIN CANSIZ BEDENLERİ BULUNMASI BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

Küçük kızlar Eylül ve Leyla'nın 2 gün arayla öldürülmesinin yankıları sürüyor. Cinayetlere bir tepki de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den geldi.

meral aksener

"MASUMLARA YAPILAN TÜM AŞAĞILIK DAVRANIŞLARA ARTIK YETER!"

Meral Akşener, konu hakkında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Eylül ve Leyla... Ne kadar masum varsa fark etmeksizin yapılan tüm aşağılık davranışlara artık yeter! Tecavüz, cinsel istismar ve kadına şiddete yönelik çıkarılacak olan yasalara sonuna kadar destek olacağız. Etkili yasalar çıkarılması için var gücümüzle çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları 12 yorum
etkili yasa dediğin idamdır.. katili öldürme yasasını getirin.. çocuk öldürenle yetişkin masum öldüren arasında bir fark yoktur.. getir TBMM ne idam tasarısını..
Sen diyorsan mutlak bir bit yeniği vardır söylediklerinde Amaç devlete sızmak fakat sana pabuç yok.uza
bu ve buna benzer canileri şerefsizleri bu toplumun içine salan onları her tür pisliği yapsın diye ortaya bırakanlara söyleyecek hiç lafınız yok mu? bizler sustukça nice leylalar ölmeyecek mi eyy cahiller sürüsü uyanın be uyanın biraz da bu minicik bedenleri kirletip toprağa sokanlar ortada gezmesin.
laf laf laf hepiniz aynısınız hepiniz shov peşindesiniz.bu yaratıkları idam etseniz kim hayır der
öncelikle ülkede adaletin gelmesi için hukuk sisteminin kişilerin elinden kurtarıp evrenselleştirilmesi gerekir bu çanilerin cezası mutlak kesilir hiç sanmasınlarki idam yok olmasın idamdan beterini görürler nezamana kadar tek başına kalacaklar idam gelmelimi şayet evrensel hukukta idam varsa neden olmasın şayet kişisel hukuk sisteminde olduğumuz müttetce çok canlar yanar kimini hukuksuzluk yapanlar yakar kimini o hukuksuzlukları kendi lehine kullananlar yakar hukuk sisteminde af olmaz bir kişi yapmışsa bir suç karşılığında ne yaşaması gerekiyorsa yaşamalıki kimse yanlış yapmasın
İktidar bu işin lamı cimi yok..İdam yasasını çıkartın..
İYİ parti idam ayasofya incirlik kapatilmasi firatin dogusuna operasyon gibi konulari hatta hdp nin kapatilmasini gundeme getirecek birde fetocu arincin oglunu yavuz agiralioglu yumruklayacak secim meydanlarinda idam ayasofya ey emerika ey hdp feto diyenlerin samimiyetini andimiz Ne Mutlu Turkum diyen tabelalarin asilmasi gundeme getirecek buyuk Türk Milleti gerceklerle yuzlesecek Allah IYIlere yardim etsin....
Bunlar için idamı getirine ömrüm boyunca oy verecem Allahın izniyle
Başlığa bak, içeriğe bak! Her konuda koşulsuz destek vereceğine dair bir ifade göremiyorum ben. İYİ Parti'yi Akp'ye yamamaya çalışmak da moda oldu bu sıra. Bir yerlerden talimat var herhalde.
Başlığa bak içeriğe bak. İYİ Parti'yi hükümete yamamaktan bıkmadınız. Her şeye koşulsuz destek diye bir söz yok burada.
Show yapma Meral
seçimden seçime her şey söylenir geçer, haydi önce olmayabilirdi , şimdi iki yıldır olağan üstü hal var bir imza yetiyor, neden yapmıyor, çünkü önümüzde yine seçim var.
Diğer Haberler