HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

17 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 17 Nisan 2022 Pazar Süper Loto sonuçları belli oldu mu?

Şans oyunu severler tarafından 17 Nisan 2022 Pazar günü yapılan Süper Loto sonuçları merak ediliyor. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto'da haftanın son çekilişi bugün gerçekleşti. Yapılan çekilişte 5 bilen 13 kişi 31.275,80 TL kazandı. Peki 17 Nisan Pazar Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 17 Nisan Süper Loto çekilişi sonuçları ve detaylar...

17 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 17 Nisan 2022 Pazar Süper Loto sonuçları belli oldu mu?

Haftanın 3 günü Süper Loto çekilişi düzenlenmeye devam ediliyor. Şans oyunu severler tarafından ilgiyle takip edilen Süper Loto çekilişi noter eşliğinde gerçekleşiyor. Milli Piyango TV üzerinden de canlı olarak yayınlanan Süper Loto'da son olarak 5 bilen 13 kişi 31.275,80 TL kazandı. Peki 17 Nisan Süper Loto çekilişi sonuçları açıklandı mı?

17 NİSAN PAZAR SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

Milli Piyango İdaresi tarafından haftanın üç günü Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen Süper Loto'nun bu akşam son çekilişi düzenlendi. Daha önce Perşembe gününde gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30 itibariyle başladı.

Canlı yayınla Milli Piyango TV’nin resmi internet sitesi ve Youtube kanalları üzerinden de yayınlanan çekilişte büyük ikramiye ise 55 milyon TL oldu.

ŞANSLI NUMARALAR BELLİ OLDU

Yapılan yeni çekilişte şanslı numaralar 7,11,26,28,40,57 oldu. Bu akşamın şanslı numaraları ve detayları ise Milli Piyango İdaresinin resmi sitesi olan “millipiyangoonline.com” adresi üzerinden ilan edildi.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

MPİ tarafından düzenlenen Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyun olarak bilinmektedir. Süper Loto'da her seçilen 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Tek kolon ücreti ise 3 TL olmaktadır.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler