Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  7 yaşındaki küçük kız Tesla'daki teknik arızayı buldu! Elon Musk'a göstererek 'Bunu düzeltebilir misiniz?' diye sordu... Milyarderin cevabı gecikmedi

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Çinli 7 yaşındaki bir kız çocuğunun, Tesla'nın araçlarındaki bir hatayı bildirmek için X üzerinden Elon Musk'a ulaşması ve dünyanın en zengin adamından beklenmedik bir yanıt alması sosyal medyada gündem oldu. Musk, sosyal medyadan küçük kızın 'Bunu düzeltebilir misiniz?' sorusuna 'Elbette' diyerek cevap verdi.

  MYNET|DIŞ HABERLER Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde Pekinli olduğu söylenen 7 yaşındaki Molly adındaki bir kız çocuğu Tesla'da fark ettiği bir hatayı Musk'a göstermek için video çekti.

  2

  Tesla'nın dokunmatik ekran tesisindeki çizim fonksiyonunda keşfettiği bir tutarsızlığa dikkat çeken küçük kız sosyal medya paylaşımında, "Merhaba Bay Musk, arabanız için bir sorum var. Bir resim çizdiğimde bazen böyle kayboluyor." dedi.

  3

  Sorunu göstermek için ekrana çizimler yaptı ve dokunmatik ekranda yeni vuruşların nasıl otomatik olarak önceki vuruşları yok ettiğini gösteren küçük kız, "Görüyor musun? Düzeltebilir misin? Teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

  56

  Birçok kişinin şaşkınlığına rağmen Musk aynı gün bu soruya "Elbette" yanıtını verdi.


  Express

  En Çok Aranan Haberler