Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ankara'da toplu taşımada 'Dilber' akımı! 'Evin barkın yok mu?' diye bağırdı... Sosyal medyadan yorum yağdı: "Yetmedi mi?"

  Ankara'da bir toplu taşımada Oğuzhan Yılmaz isimli sosyal medya kullanıcısının 'Evin barkın yok mu?' diye herkesin içinde bağırdığı anlar viral oldu. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları görüntüleri eğlenceli bulurken bazıları ise, 'Yetmedi mi? Her yerde karşımıza çıkıyor' diyerek duruma tepki gösterdi.

  Yılmaz Erdoğan'ın 'İnci Taneleri' dizisiyle fenomen haline gelen "Dilber" karakterinin sosyal medyadaki akımlarının her geçen gün devam ediyor. Dilber elbisesi, Dilber dansı derken son olarak da dizide kullanılan 'Ne Gemiler Yakarım' şarkısı popüler oldu.

  2334

  Şarkının bir bölümünde yer alan 'Dilber evin barkın yok mu?' sözünü Ankara'da kullandığı bir toplu taşımadan indiği sırada söyleyen adam sosyal medyada gündem oldu.

  234

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken görüntülerde otobüsten indiği sırada büyük bir sessizlik varken genç adamın 'Evin barkın yok mu?' diyerek bağırması herkesi şaşırttı. O anlar sosyal medyada kullanıcıların ilgisini çekerken 'Dilber' akımından sıkıldığını söyleyenlerin sayısı da çoktu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler