Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Aralarındaki yaş farkı sosyal medyanın gündemine yerleşti! Eleştiri oklarının hedefi haline geldiler: "Kocamla 10 yaşındayken tanıştım"

  Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan 3 çocuk annesi Demi Engemann isimli bir kadın sosyal medyada ikinci eşi Brett ile tanıştığı zamanı anlatınca gündem yarattı. Aralarında 16 yıllık yaş farkı bulunan çiftten Engemann bu durumu, "Kocamla 10 yaşındayken tanıştım ve o 26 yaşındaydı. Şimdi 3 çocuğumuz var ama troller bizi asla kabul etmeyeceğini söyledi. Umrumuzda değil" diyerek özetledi.

  Aralarındaki yaş farkı sosyal medyanın gündemine yerleşti! Eleştiri oklarının hedefi haline geldiler: "Kocamla 10 yaşındayken tanıştım"

  Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Demi Engemann isimli bir kadın eşiyle tanıştığında henüz 10 yaşında olduğunu o dönemde ise Brett'in 26 yaşında olduğunu dile getirdi. O dönemde sadece aynı ortamda bulunarak tanışan ikili yaklaşık 20 yıl sonra ilişki yaşamaya başladı. İkisi de ikinci evliliği için nikah masasına oturan Demi 30 yaşında ve partneri 46 yaşındaydı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  TikTok'ta 'demilucymay' kullanıcı adıyla TikTok'ta yaptığı paylaşımı 699 binden fazla izlenme ve 44 bin beğeniyle viral oldu. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü ilişkilerine dair ikiliye olumsuz yorumlarda bulundu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bunu asla kabul etmem" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "10 yaşındayken tanıştığınız kişinin hangi bağlamda tanıştığını merak ediyorum" yorumunu yaptı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler