Bakan devreye girdi, yolcu uçağı lise bahçesine indi

Hurdaya ayrılan uçak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun çalışmaları sonucu Antalya'nın Aksu ilçesindeki Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne hibe edildi.

Eski yolcu uçağı, 7 aylık çalışmayla, öğrencilere kütüphane, müze ve mini sinema salonu olarak hizmet vermek için hazır hale getirildi.

Lise bahçesinde yolcu uçağı şoku

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Helal olsun .Bugün okuduğum en güzel haberdi.keşke türkiyedeki meslek ve diğer okullarının hepsinde böyle uygulamalı eğitim imkanı verilebilse
bu liselerden mezun olanların çoğu asgari ücretle köpek gibi çalıştırılıyor
Teknolojiyi geliştirecek, ara eleman yetişmesini sağlayacak okullarımızın artırılması ve gelişimlerinin sağlanması ülkemiz için çok önemli. Başarılar dilerim.
İşte bu işte buu eğitime destek böyle olur eğitim eğitim.
Çok güzel bir haber özledik böyle güzellikleri. İnşallah işin iç yüzünde de böyle görüntülerdeki öğrenciler gönül rahatlığıyla faydalanabiliyordur. Gerçekten helal olsun sonuçra canikolar hurdaya verip parasını cebede atabilirlerdi.
antalyayı italyanlar ve yunanlılar alacak o zaman uçak onların olacak
hiç bir iş adamı bu kadar parayı babasının hayrına vermez..kimbilir karşılığında hangi ihaleler avanta olarak verildi...
helal olsun iş adamına ismini de vermemiş gösteriş olmasın diye Allah razı olsun . İmam hatip liselerine harcanan bütçenin aynısını meslek liselerine ve laboratuvar lafa harcasak bu ülkede dolar 3 TL idi şimdi !
1 senelik haber gülme geldi bir.
ihalede kimse almayın ca böyle uygulama yaptılar yarın birgün öğrencilerden bile para alınır turistik yer yaparlar illaki bi şeyler çıkartıp paraya çevirirler dolar düştü bugün benzin lpg dizel yakıtlar neden düşmedi artınca anında arttiriyorlar düşünce dusurmuyorlar
Diğer Haberler