Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Başka bir kadınla birlikteyken kız arkadaşına yakalanınca ne yapacağını şaşırdı! O anlar sosyal medyada gündem yarattı

  Başka bir kadınla birlikteyken kız arkadaşına yakalandı! Viral olan görüntüler... Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekerek milyonlarca izlenmeye ulaştı. Söz konusu görüntülerde ismi açıklanmayan bir adamın başka bir kadınla olduğu sırada sevgilisine yakalandığı anlar yer aldı. Adamın şaşkınlık dolu bakışları ve ne yapacağını bilememesi kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

  Sosyal medyada paylaşılan ve nerede çekildiği belirtilmeyen görüntüler bir adamın keyifli bir şekilde bir kadınla oturduğu anlarla başladı.

  1

  İkilinin gülüşerek birbiriyle şakalaştıkları anlar bir gölgenin yanlarına gelmesiyle kesildi. Bir anda karşısında sevgilisini gören adam ihaneti reddederek kendini açıklamaya çalıştı.

  2

  O anlara sosyal medyadan binlerce beğeni ve yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Erkekler hepiniz aynısınız biri de farklı olsun dimi yok illa aldatacaklar" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu kesinlikle büyük bir kurgu" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler