Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Beden pozitifliği adımı attı! 'Vücudumu saklamaktan bıktım' dedi... Mini eteğiyle yaşıtlarına medyadan okudu

  Fitness fenomeni Emily Skye son günlerde kendisine yönelik olarak yapılan eleştirilerden etkilendiğini ve özgüveninde bazı düşüşler yaşandığını itiraf etti. Beden pozitifliğini savunan Skye, "Vücudumu saklamaktan bıktım" diyerek mini eteğiyle verdiği pozları paylaştı. O anlar sosyal medya kullanıcılarının beğenisini topladı.

  Beden pozitifliği adımı attı! 'Vücudumu saklamaktan bıktım' dedi... Mini eteğiyle yaşıtlarına medyadan okudu

  2 milyondan fazla Instagram takipçisi olan bir fitness fenomeni Emily Skye, 40'lı yaşlarına yaklaşırken psikolojik anlamda zor zamanlar geçirdiğini söyleyerek dikkatleri çekti. Yakın zamanda kendine olan güveninin azaldığını itiraf eden Skye, kamuoyu baskısı nedeniyle sık sık saklandığını söyledi.

  1

  Zorlu süreçten her zamankinden daha güçlü bir şekilde toparlandığını söyleyen Skye, kendine olan güvenini yeniden kazandığını mini etek ve onunla uyumlu olan bodysiyle gösterdi.

  2

  Beden pozitifliğini savunarak yaptığı paylaşımına Skye, "Son zamanlarda başkalarının ne düşüneceği korkusunun ve yanlış bir şey söyleme veya yapma endişesinin beni geride tutmasına izin vererek saklanıyorum. Birini gücendirme korkusuyla yandım. Bunu yaparken son 14 yıldır başkalarına verdiğim tavsiyelerden saptım.Önemli olan, hayatımıza girmesine izin verdiğimiz geri bildirimler konusunda seçici olmaktır. Benim için, eğer kendinizi ortaya koymuyorsanız veya o alanda uzman değilseniz, geri bildiriminizin bir önemi yok" notunu ekledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler