MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bihter filmi bakın nerede yayınlanacak! Yeni Aşk-ı Memnu'nun yayın tarihi belli oldu

Bir dönemin efsane dizisi Aşkı Memnu'nun hikayesi film oluyor. Oyuncuları arasında Boran Kuzum, Farah Zeynep Abdullah, Hande Ataizi gibi isimlerin yer aldığı Bihter filminin nerede yayınlanacağı ve yayın tarihi belli oldu.

Bihter filmi bakın nerede yayınlanacak! Yeni Aşk-ı Memnu'nun yayın tarihi belli oldu

Sevilen dizi Aşkı Memnu’nun film versiyonu olan Bihter'le ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Farah Zeynep Abdullah’ın Bihter’e, Boran Kuzum’un ise Behlül’e hayat vereceği dizinin nerede yayınlanacağı merak konusu haline gelmişti.

BİHTER

Amazon Prime Video Türkiye'nin resmi hesabından yapılan açıklamada filmin yayın tarihi hakkında bilgi verildi. Açıklamada "Harika bir haberimiz var! Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant ve Hande Ataizi'nin olduğu Bihter filmi yıl sonunda sadece Prime Video'da yayına girecek!” denildi.

bihter

Yayınlandığı döneme damga vuran ve tekrarlarıyla da yüksek reytingler alan Aşkı Memnu 2008 yılında yayın hayatına başlamıştı.

asonnn

Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı isimli romanından ekranlara uyarlanan ve "Aşk-ı Memnu" dizisinin hikayesini beyazperdeye taşıyan "Bihter" filminin oyuncuları arasında
Helin Kandemir (Nihal), Nezaket Erden (Peyker), Mert İnce (Bülent), Mertcan Tekin (Nihat) ve Lorin Menhart (Beşir) de bulunuyor.

helin


Vitrin

En Çok Aranan Haberler