Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Böylesi anca filmlerde oldu! Bangonun üzerindeki kutuları koklamak isteyen meraklı köpek ocağı yakıp evde yangın çıkardı

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Colorado eyaletinde ilginç bir olay yaşandı. Sahiplerinin evde uyuduğu sırada bangonun üzerindeki kutuları koklamak için hareketlenen köpek yanlışlıkla ocağı açınca evde yangın çıktı. Olay yerine itfaiye ekipleri gelirken evin içinde bulunan güvenlik kamerası görüntüleri yangının çıkış nedenini gözler önüne serdi.

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Colorado eyaletinde meraklı bir köpek yavrusu evde bırakılan kutuları koklarken yanlışlıkla ocağı açtı. Ev sahibi alarmın etkinleşmesi üzerine kimsenin ciddi şekilde yaralanmasından önce yangını söndürmeyi başardı. Colorado Springs itfaiyecileri kısa süre sonra aileye yardım etmek ve yangının nedenini araştırmak için eve geldi.

  2

  Mutfaktan içeri giren ev güvenlik kamerası görüntülerini izleyenler, gördükleri manzara karşısında şoke oldu. Ailenin köpeğinin kutuları koklamak için arka ayakları üzerine kalktığını ve saniyeler sonra ocaktan alevler yükseldiğini gördüler. İtfaiye tarafından yayınlanan videoda, yavru köpeğin yanlışlıkla ocaklardan birinin düğmesine bastığı ve bunun sonucunda mutfaktan çıkan köpeğin içindeki kutuların hızla alev aldığı görülüyor.

  4

  Yangını söndüren erkek ev sahibi duman soluması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Yetkililer, başka hiçbir insanın veya evcil hayvanın yaralanmadığını söyledi. Ancak bu tuhaf kaza sonucu çıkan yangın, evlerine büyük zarar vererek onları evsiz bıraktı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler