Bulduğu yavru köpeğe kendi evladı gibi bakan maymun kalbinizi fethedecek

Hayvanlara yapılan işkenceler gündeme geldikçe kalbimiz nasıl da sızlıyor değil mi? Bu maymun ve köpeğin arasındaki sevgi bağı insanın kalbini eritecek cinsten.

Olayın nasıl geliştiği bilinmiyor

Bulduğu yavru köpeği bir anne gibi koruyup kollayan maymunun hikayesinin nerede başladığı bilinmiyor. Maymun ve evlat edindiği köpek, insanlığa gönderilmiş bir sevgi nişanesi gibi aniden Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde belirivermiş. Doğadan gelen bu sevgi dolu hazine insanı düşünmeye sevk ediyor!

Yerli halk görür görmez aşık olmuş

Yeni Delhi halkı bu garip çifti görür görmez çok sevmiş. Halk sundukları yiyeceklerle anne maymun ve yavru köpeğin aç kalmadığına emin oluyor. Kocaman bir kalbi olan maymunun iyi insanlarla karşılaşması büyük şans!

Önce onu besliyor

Büyük ihtimalle ormanda karşılaştığı yavru köpeğe karşı sonsuz bir sevgi besleyen anne maymun, halk tarafından kendilerine verilen yemekleri önce yavru köpeğe yediriyor. Yavru köpek tamamen karnını doyurunca kahraman maymun kalan yemekleri yiyor. Aradaki bu bağ insana anne- çocuk ilişkisini anımsatmıyor mu?

Sadece beslemekle yetinmiyor

Kahraman maymun bir anne gibi besleyip sevdiği yavru köpeği aynı zamanda tehlikelere karşı savunuyor. Söylemekten nefret ediyoruz ama insanların kalplerine dokunan bu sevgi dolu günler sayılı.

Orman yetkilileri onları ayıracak

Sevgi konusunda hepimize öğretecek çok şeyi olan bu çift maalesef ayrılacak. Yerel haber kaynaklarına göre, orman bölümü yavru köpeği gözetim altına almaya hazırlanıyor. İnsan bu sevgi karşısında işgüzarlığı tutan yetkililere kızmadan edemiyor.

Halkın onlara olan sevgisi de insanı büyülüyor

Zee News’e göre, halk bu garip ikiliye karşı yoğun bir sevgi besliyor. Zee News’in aktardığına göre, Yeni Delhi halkı onların güçlü, sevgiyle yüklü iletişimlerini dünyadaki en şefkatli bağ olarak tanımlıyor. Yavru köpeği tehlikelere karşı savunan maymuna kelimenin tam anlamıyla kahraman muamelesi yapılıyor. Dileriz ki, insanlar yavru köpeği onu kendi evladı gibi seven bu tatlı maymundan ayırmaz.

Kaynak

Bulduğu yavru köpeğe kendi evladı gibi bakan maymun kalbinizi fethedecek

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler