Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Damadın eski sevgilisi düğünü bastı! Hakaretler yağdırıp ortalığı birbirine kattı... Gelinin hareketi sosyal medyada gündem oldu

  Sosyal medyada bir düğün töreni sırasında paylaşılan görüntü kısa sürede viral olmayı başardı. Görüntülerde damadın eski sevgilisi düğün basarken ortalığı birbirine kattığı anlarda gelinin soğukkanlı tavrı sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

  Sosyal medyadan paylaşılan görüntü kullanıcılar arasında gündem yaratırken binlerce izlenmeye de ulaştı. Görüntülerde düğün töreni sırasında damadın eski sevgilisinin düğünü basması geceye damga vurdu. Gelin ve damadın bulunduğu masaya giden eski sevgili damatla tartışmaya başladı. Öfkesine engel olmayan eski sevgili masanın üzerinde eline geçen ilk şeyi damada fırlattı.

  SADECE İZLEMEYİ TERCİH ETTİ

  1

  Sosyal medyada kullanıcılarının büyük bir bölümü gelini hareketi nedeniyle tebrik ederken ayrılması gerektiğini söyledi. Bir sosyal medyada kullanıcısı gönderiye, "Gelinin asilliği ama o adamla olmaz bebeğim inan buna" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Ne güzel bir anı,ömür boyu kavga sebebi" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı, "Gelin fazla asil." dedi. Bir diğer sosyal medya kullanıcısı ise, "Gelin şaka mı?" yorumunu ekledi.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler