MAGAZİN

Dün eski aşkı Kubilay Aka ile pişti olmuştu! Miray Daner yeni sevgilisi Oğulcan Engin'le fotoğraf paylaştı

Yakın zaman önce Oğulcan Engin ile aşk yaşamaya başlayan Miray Daner, sosyal medya hesabından sevgilisiyle romantik bir pozunu paylaştı. Mutluluğu verdiği poza yansıyan Daner, paylaşımına sevgilisini etiketleyerek kalp emojisi koydu.

Dün eski aşkı Kubilay Aka ile pişti olmuştu! Miray Daner yeni sevgilisi Oğulcan Engin'le fotoğraf paylaştı

Seda Sayan'ın özel hayatıyla gündemden düşmeyen oğlu Oğulcan Engin, temmuz ayında Ezgi Eyüboğlu ile yollarını ayırdıktan sonra oyuncu Miray Daner ile aşk yaşamaya başladı. Önceki akşam ilk kez el ele görüntülenen ikiliden aşk pozu da geldi.

İLK PAYLAŞIM GELDİ

İlişkilerini gözlerden uzak tutmaya çalışan ikili, önceki akşam gittikleri eğlence mekanında romantik bir poz verdi. Rol aldığı projelerdeki başarısının ardından geniş bir hayran kitlesine ulaşan Miray Daner, sevgilisiyle romantik pozunu 1,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı. Fotoğrafı Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşan güzel oyuncu, Oğulcan Engin'i etiketleyerek sadece kalp emojisi koydu.

miray-daner-yeni-sevgilisi-ogulcan-engin-ile-ilk-14550395_2115_m

Keyifli ve mutlu oldukları gözlenen Engin ise sevgilisiyle herhangi bir fotoğrafını yayınlamadı.

Miray Daner dünvgerçekleşen ödül töreninde eski aşkı Kubilay Aka ile pişti olmuş, ikili karşılaşmamak için adeta köşe kapmaca oynamıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön