Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyanın en zengin insanlarından Jeff Bezos Bodrum'a demirledi! 500 milyon dolarlık süperyatını bir gören bir daha baktı

  Dünyanın en zengin iş insanlarından biri olan Amazon'un kurucusu Jeff Bezos Yunanistan tatilinden sonra soluğu Türkiye'de aldı. 500 milyon dolarlık süperyatıyla Bezos, Göcek ve Bodrum'a demir attı. Kissebükü’nde demirleyen yatta Lauren Sanchez denize girerek yüzdü. O anlar vatandaşlar tarafından kaydedildi.

  Dünyanın en zengin insanlarından Jeff Bezos Bodrum'a demirledi! 500 milyon dolarlık süperyatını bir gören bir daha baktı

  Dünya çapında faaliyet gösteren teknoloji şirketi Amazon'un kurucusu ve CEO'su Jeff Bezos Yunanistan'da başladığı yaz tatiline Bodrum'da devam etti. 4 yıldır birlikte olduğu Lauren Sanchez ile nişanlanmasının ardından süperyatıyla Kissebükü’nde demirleyen Bezos denizin ve güneşin tadını çıkarttı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  SÜPERYATIN İÇİNDE YOK YOK

  1

  Patronlar Dünyası'nda yer alan habere göre, 500 milyon dolarlık süperyata koruma olarak 60 metrelik helikopterli Abeona isimli yat da eşlik ediyor. 500 milyon dolarlık "Koru" isimli süperyat 127 metre boyunda ve dünyanın en büyük yelkenli yat sıfatına da sahip.

  2

  Koru'nun teknik özellikleri güvenlik nedeniyle paylaşılmasa da, iki helikopter pisti, biri ana süit, 10 VIP süiti, yüzme havuzları, jakuzisi, spa ve spor salonları, sinema salonları olduğu biliniyor.

  Express

  En Çok Aranan Haberler