Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Endonezya'da alkol içtikleri tespit edilen dört erkek kırbaç cezasına çarptırıldı! O anlar saniye saniye kameraya kaydedildi

  Endonezya'nın şeriat yasalarını uygulandığı tek bölgesi olan Aceh dört adam, alkol içtikleri gerekçesiyle suçlu bulunduktan sonra 42 kırbaç cezasına çarptırıldı. Kırbaç cezasının uygulandığı anlar saniye saniye kameraya kaydedildi.

  Endonezya'da alkol içtikleri tespit edilen dört erkek kırbaç cezasına çarptırıldı! O anlar saniye saniye kameraya kaydedildi

  MYNET|DIŞ HABERLER Endonezya gazetesi Kompas , M. Fais Akbar, Aulia Syahputra, Yusdi, Cukri Ramadhan'ın hepsinin Sumatra adasındaki Aceh eyaletinde yasaklanan bir uygulama olan alkol içmekten dolayı 19 ila 42 kırbaç cezasına çarptırıldı.

  1

  Mahkumlardan ikisi beyaz tunikler giyerken, diğer adamların üzerinde bölge savcısının ofisinin adı yazılı kırmızı üstler vardı. Bir odanın ortasına götürüldüler ve cezalarını almadan önce başlarını eğmeleri istendi.

  3

  Raporlar, sopayla vurmaya devam etmeden önce durumunu sağlık görevlileri tarafından kontrol edilen adamların cezalarını çektikleri sırada kırbaç darbelerinin etkisiyle acı içinde bağırdıkları duyuldu.


  Express

  En Çok Aranan Haberler