HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Erdoğan Bayraktar güvenlik görevlisi dövdü

İçerik devam ediyor

Erdoğan Bayraktar dün akşam saatlerinde İstanbul Avrupa Konutları'nda güvenlik görevlisine saldırdı

17 - 25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu’ndan sonra istifa eden 4 bakandan biri olan eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar dün akşam saatlerinde İstanbul Avrupa Konutları'nda güvenlik görevlisine saldırdı.

Odatv’den Barış Terkoğlu’nun haberine göre, İstanbul Halkalı'da bulunan Avrupa Konutları-3 sitesine geldi. Sitenin 3. giriş kapısına gelen Erdoğan Bayraktar'ın aracına kapıda bulunan güvenlik görevlisi kim olduğunu ve kime geldiğini sordu. Otomobilin şoförü soruya yanıt vermezken araçta bakanın olduğunu ve kapıyı açmasını söyledi.

Güvenlik görevlisi siteye misafir gelenlerin kimliğini ve kime geldiğini öğrenmek zorunda olduğunu, ancak site sakininin onayının olması durumunda misafiri siteye kabul edebileceğini söyledi. Bu yanıta karşılık önce Erdoğan Bayraktar'ın korumaları güvenlik görevlisini kulübenin camından dışarı doğru çekerek darp etti.

Görevlinin direnmesi üzerine arabanın arka kapısından inen Bayraktar, koşarak güvenlik kulübesine girdi ve görevliye saldırdı. Güvenlik görevlisinin elindeki copu da alan Bayraktar, görevliye copla da vurmaya çalıştı. Araya girenler olayı yatıştırmaya çalışırken bu sırada Erdoğan Bayraktar ve korumaları güvenlik görevlisine saldırmaya devam etti. Dışarı çıkarılan Bayraktar, kulübenin camından copla tekrar güvenlik görevlisine vurdu.

PERSONELİMİZİN ARKASINDAYIZ

Konuyla ilgili sozcu.com.tr’nin sorularını yanıtlayan ve saldırıyı doğrulayan site yönetimi yetkilileri ise “Erdoğan Bayraktar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduk. Biz güvenlik görevlimizin arkasındayız. O İşini yaptı. Konu artık yargıya intikal etmiştir. Bu yüzden başka bir yorumda bulunmayacağız” dedi.

Express


En Çok Aranan Haberler