Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades frikik vermekten son anda kurtuldu! Tartışma yaratan kıyafetiyle yeniden sosyal medyada gündem oldu

  Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanırken ünlü isim son dönemde verdiği fazla kilolarıyla gündemde. İlk olarak sırtı tamamen açık gri bir elbiseyle poz verdiğinde kemiklerinin sayıldığını söyleyen hayranlarının endişeleri nedeniyle fiziksel görüntüsü tartışma yaratan Rhoades yine aynı kıyafetle meydan okurcasına poz verdi.

  Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak 15 milyonu aşan takipçisiyle devamlı iletişim halinde olan Lana Rhoades geçtiğimiz yıllarda yetişkin film sektöründen kendi isteğiyle emekliye ayrıldığını açıklamıştı. Fenomen isim oğlunun doğumundan sonra mesleğine geri dönmeye karar verdi.

  1

  Sosyal medyadan cesur paylaşımlara imza atan Rhoades son günlerde ise verdiği kilolarla gündemde. Fiziksel görüntüsü nedeniyle endişe yaratan fenomen isim Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımında tartışma yaratan kıyafetiyle poz verdi.

  2

  Instagram hesabının hikaye bölümünden verdiği pozlarında Rhoades derin ve derin bacak dekolteli kıyafetiyle yatak odasında çekilen pozlarını paylaşarak fiziksel görüntüsünü eleştirilere adeta meydan okudu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler