HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Evde eşyaların fazlalaşması ve bu eşyaların güvenli bir şekilde saklanması konusunda bazı problemler yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle yüksek hacme sahip yorganlar, şişme montlar, giyilmeyen kıyafetler derken evinizde size kalması gereken yaşam alanları bu eşyalar tarafından fazlasıyla işgal edilmiş olabiliyor. İşte tam da bu sorunları çözmek için üretilmiş en iyi vakumlu hurçların yer aldığı yazımıza göz atabilirsiniz.

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Yorgan, battaniye, giyilmeyen kıyafetler, ev eşyaları, hatırası olan bazı dekor ürünleri derken evin hemen hemen her alanı eşyayla dolabiliyor ve bu eşyaları düzenleme noktasında da bazı problemlerle karşılaşılabiliyor. Hem eşyalara zarar vermeden saklamak hem ev içinde bir nebze daha yaşam alanı kazandırmak ve yer tasarrufu sağlamak amacıyla üretilmiş vakumlu hurçlara göz atmak isterseniz gelin yazımızı birlikte inceleyelim.

1. Derler, toplar, zaman kazandırır: Family Co. Vakumlu Hurç


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Family Co. markası tarafından üretilen vakumlu hurç poşetleri yaza girerken kışlık, kış mevsimine girerken yazlık kıyafetlerinizi saklamak istediğinizde kullanabileceğiniz en güzel ürünlerden biri. 2 adet 50x70cm, 2 adet 60x80 ve 1 adet 80x100 cm olmak üzere toplam beş parçadan oluşan bu set, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye hazır! Uzun süre ihtiyaç duymayacağınız kıyafetlerinizi güvenle saklamak için kullanabileceğiniz Family Co. Vakumlu Hurç, hem büyük oranda yer tasarrufu yapmanızı sağlıyor hem herhangi bir şekilde eşyalarınıza zarar vermiyor. Hurcun hava almaması ve eşyalarınızı pire, güve gibi haşeratlardan koruması en iyi özelliklerinden!

Ürünü İncele

2. Yüksek hacimli yorganları saklamanın en iyi yöntemi: Balkan Room Vakum Hurcu


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Çeyizinizin en nadide parçalarından olan ve misafirleriniz geldiğinde imdadınıza hemen yetişen yorganlar, günlük hayatta saklama konusunda sorun olabiliyor. Özellikle çok sayıda yorganınız varsa "Acaba nasıl muhafaza etsem?" diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte bu sorunuzun yanıtı olarak size önerebileceğimiz en iyi vakumlu hurç, Balkan Room Vakum Hurcu! XL olarak satın alabileceğiniz bu hurca yorganlarınızı, yastıklarınızı ve hatta kıyafetlerinizi yerleştirebilirsiniz. Elektrik süpürgesiyle hurcun içindeki havayı alarak söz konusu eşyaların %80 oranında daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. İncelemek isterseniz tıklayın!

Ürünü İncele

3. Kalabalık aileler için: MarufMarket 7'li Vakumlu Poşet Seti


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Hem taşınma esnasında hem ev düzenlemede hem yolculuklarda güvenle kullanabileceğiniz MarufMarket 7'li Vakumlu Poşet Seti, en iyi vakumlu hurç seti olmaya aday. Tüm süpürge modellerine uyum sağlayan valf kısmıyla güvenle temin edebileceğiniz MarufMarket Vakumlu Hurç ile eşyalarınızı gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Ambalaj içerisinde 3 adet L, 2 adet XL ve 2 adet Jumbo boyu yer alan bu set, büyük vakumlu hurç arayışında olanların imdadına yetişiyor. Hurç, fermuarlı ve çift tırnaklı sürüklemeli yapısıyla kullanım sırasında size kolaylık sağlıyor. Ayrıca vakumlu hurç nasıl açılır diye merak ediyorsanız fermuarı sayesinde bu işlemi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ürünü İncele

4. Kaliteli bir saklama hurcuna evinizde yer açın: Madame Coco Violette Vakumlu Saklama Hurcu


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

"En iyi vakumlu hurç hangisi?" diye soranlar için önerebileceğimiz örnek ürünlerden biri Madame Coco'dan geliyor. Özellikle mevsim geçişlerinde kıyafetlerinizi saklamak için kullanabileceğiniz Madame Coco Violette Vakumlu Saklama Hurcu evinizde boş yer açmanıza yardımcı oluyor. Hava, toz ve nem geçirmeyen yapısı sayesinde eşyaların tertemiz kalmasını sağlayan bu çantalı vakumlu hurç, şeffaf dokuya sahip! Öyle ki hurcun içini açmadan içindeki eşyaları görmenize imkân tanıyor. Sevdiğiniz eşyaları tüm dış etkenlere karşı koruyabileceğiniz hurç modeli için tıklayın!

Ürünü İncele

5. Mutfaktaki yiyecekleri daha taze tutabilmeniz için: Prepack Tırtıklı Rulo Vakum Poşeti


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Mutfaklarınızda sıklıkla kullandığımız baharatlar, kuruyemişler, yeşillikler, sebze ve meyveler iyi bir şekilde saklanmadığında ve hava aldığında hızlıca bozuluyor. Hem israfı azaltmak hem ürünlerin elinizin altında her daim tazecik kalabilmesi için PrePack Tırtıklı Rulo Vakum Poşeti'ni mutlaka denemelisiniz. Prepack vakumlu hurç nasıl yapılır merak ediyorsanız anlatalım: Ürün elinize rulo halinde ulaşıyor, ruloyu ihtiyacınıza göre ve istediğiniz büyüklükte kesip vakumlu poşetler elde edebiliyorsunuz. Hem buzdolabında hem dipfrizinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ev tipi vakumlu poşetler mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olacak! Her defasında severek kullanabileceğiniz, PrePack vakumlu poşetlere yakından bakmak ve sepetinize eklemek için tıklayın!

Ürünü İncele

6. Vakumlu hurç tavsiyesi arayanlara: IMOHA Vakumlu Hurç


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Özellikle büyük ve ağır eşyalarınız için en sağlam vakumlu hurçları tercih etmeniz gerekiyor. Vakumlu hurç kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler arasında seçtiğiniz hurcun su geçirmemesi, fermuarlı olması ve evinizde yer alan elektrik süpürgesiyle uyumlu olması geliyor! IMOHA Vakumlu Hurç ile birlikte yüksek hacimli ürünlerinizi güvenle saklayabilir, yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. "Vakumlu hurç nasıl kullanılır?" diye soranlar için kullanım kolaylığı sağlayacak IMOHA Vakumlu Hurç'u yakından incelemek, alışveriş listenize eklemek için mutlaka göz atın! Çok beğeneceğinize eminiz.

Ürünü İncele

7. Çeşitli boylarda vakumlu hurç ihtiyacını Homebasix 4'lü setle giderin!


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Özellikle sık sık seyahat eden biriyseniz veya şehir dışında üniversite okuyorsanız ihtiyaç duyacağınız malzemelerden biri de farklı ebatlara sahip hurçlar. Valiz içerisinde ya da kaldığınız yurt odasına ait dolapta yer açmak istediğinizde kullanabileceğiniz Homebasix Vakumlu Hurç, öğrenciler için en iyi vakumlu hurç markası olabilir. Taşımak ya da saklamak istediğiniz eşyalarınızı hurçların içerisine yerleştirip kapatabilir, elektrikli süpürge yardımıyla en iyi şekilde vakumlayabilirsiniz. 1 adet XL, 2 adet XXL ve 1 Adet Jumbo boy olmak üzere 4'lü paket içeriğiyle yorgandan yastığa, montlardan ayakkabılara kadar pek çok ürünü rahatlıkla saklayabilir, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

8. Çocukların ihtiyaçlarına yönelik en kaliteli vakumlu hurç modeli: Magic Saver Bag


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Yetişkinlerin eşyaları kadar artık çocukların da çok fazla eşyası bulunuyor. Küçülen, hatıra olarak saklamak istediğiniz çocuklarınızın eşyalarını nereye kaldıracağınızı ve nasıl saklayacağını bilemiyorsanız, Magic Saver Bag tam size göre. İki katlı fermuarı ve çift zipleme olanağıyla saklamak istediklerinize güvenli bir ortam sağlayan Magic Saver Bag çok sevilen Minie Mouse detayıyla da bir hayli şirin. Çocuğunuzun uzun yıllar boyunca muhafaza etmek istediğiniz her eşyasını, güvenle ve temiz bir şekilde içerisine yerleştirmek için bu ürünü daha yakından tanımanızı tavsiye ederiz. İncelemek ve tüm detaylara hâkim olmak için linke tıklayabilirsiniz.

Ürünü İncele

9. Büyük ve sağlam hurç arayışında olanlara: Berroni Vakumlu Hurç


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Kışlık, yazlık kıyafetler ve hatta ev eşyası olması fark etmeksizin tüm eşyalarınızı rahatlıkla saklamak ve dolabınızda yer açmak isterseniz bunun için üretilmiş büyük boy Berroni Vakumlu Hurç'a mutlaka bir şans vermelisiniz. Özel fermuarlı yapısı, sağlam materyalleri ve vakumlama işlemi için ince düşünülmüş valfi sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir hurç edinmek isterseniz Berroni Vakumlu Hurç'a güvenebilirsiniz. Normal hacme oranla %75'lik yer tasarrufu sağlayan hurçla beraber işleriniz sandığınızdan çok daha kolaylaşacak! Hava, toz, nem geçirmeyen yapısı sayesinde pek çok kişinin tercihi Berroni hurç için linke tıklayın.

Ürünü İncele

10. İşlevsel bir vakum seti isteyenlere: Space Bag Vakumlu Hurç Seti


Eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi vakumlu hurçlar

Ayrı ayrı uğraşmaktansa tüm ihtiyaçlara cevap verecek bir hurç seti arayışında olanlar için en iyi seçim Space Bag Vakumlu Hurç Seti olabilir. İçerisinde yer alan 70x100 cm ebatında 3 ayrı hurç sayesinde tüm eşyalarınızı kolay bir şekilde toparlayabilirsiniz. Elektrikli süpürgeyle hiç zorlanmadan kapatılabilen bu hurç setinin en iyi avantajlarından biri de çorap hurcunu içinde barındırıyor olması! Özellikle tatile çıkarken hazırlanan valizlerde yüksek kapasite oluşturmak istediğinizde başvuracağınız Space Bag vakumlu hurca daha yakından bakmak ve incelemek için tıklayın!

Ürünü İncele
Express

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler