Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Evlilik kalmayacak' diyerek yaptığı yorumlar sosyal medyada tepki çekti! "Erkekler satın alma, kirala mantığına dönüyorlar"

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyada ikili ilişkilere dair yorumlarda bulunan bir kadının sözleri tepkilere neden oldu. Erkeklerin evlilik düşüncesinden uzaklaştığını dile getiren genç kadın, "Erkekler satın alma, kirala mantığına dönüyorlar" dedi ve sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Genç kadına hak verenler kadar tepki gösterenler de oldu.

  Sosyal medyadan yapılan bir paylaşım kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekerek gündeme geldi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Günümüzdeki ikili ilişkilerde kadın ve erkeklerin rollerinin değişmesiyle evlilik algısının yıkıldığını dile getiren kullanıcı,"Artık evlilik diye bir şey kalmayacak. Çünkü kartlar yeniden dağıtılıyor. Eskiden ilkel benlikte erkeğin sahiplenici koruyucu tavrını beklerken şu anda 'Ben güzelim ve hak ettiğim lüks bir yaşam, zengin bir yaşam' diyen kadın erkekler tarafından cezalandırılmaya başlanıyor. Erkekler satın alma, kirala mantığına dönüyorlar. Bu mantık nedir? Evlenme takıl. Erkekler 'Madem ki sen güzelliğinin karşısında benim parmaı kullanmak istiyorsun. Benim için sen ölü bir yatırımsın. Yaşlandıkça doğurganlığın azalacak ve değerin düşecek. Ben önemli bir şey olmadıkça maddi gücümü kaybetmeyeceğim. Dolayısıyla evlenmek yerine kiralamak dolayısıyla takılmak benim için daha cazip' diye bakıyor" dedi.

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü genç kadının sözlerine tepki gösterdi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Gerçekten ağır konuşmuş. Oldu mu şimdi bu?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Günümüz ilişkilerine bakınca haklı yanları da var" yorumunu ekledi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler