Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  FBI’ın en çok aranılanlar listesindeydi! Yetişkin film sitesi sahibi Michael James Pratt yakalandı

  İçerik devam ediyor

  2019 yılından beri kaç durumunda olan ve FBI’ın ‘En Çok Aranılan 10 Kaçak’ listesinde yerini alan yetişkin film sitesi sahibi Michael James Pratt, sahte bir kimlikle kaldığı İspanya’daki bir otelde yakalandı. Kız çocuklarını ve kadınları modellik yapmaları için ikna ederek sonrasında seks işçiliğine zorladığı iddia edilen Pratt’ın yakalanma görüntüleri İspanya basınında geniş yer buldu.

  Amerika Birleşik Devletleri’nde yürütülen soruşturmada Yeni Zelanda vatandaşı olan Pratt’ın kadınları ve kız çocuklarını pornografik görüntüler elde etmek için kandırdığı ortaya çıktı. Tehdit yoluyla sözleşme imzalattığı kişilerin cinsel içerikli görüntülerini oluşturduğu yetişkin film sitesinde yayınlayan Pratt yıllık 16 milyon euro (yaklaşık 318 milyon 556 bin TL) gelir elde etmeyi başardı. Soruşturmanın ardından müebbet hapis cezasına çarptırılan Pratt bir şekilde kaçmayı başarmıştı.

  YAKAYI ELE VERDİ

  kapak yeni1

  İspanya'da Ulusal Polis , 2021'de suçlunun Barselona'da olabileceğine işaret eden bir soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Madrid’teki bir otelde sahte kimlikle kaldığı tespit edilen Pratt, yaka paça gözaltına alındı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler