HABER

ODTÜ mezuniyet pankartları 2018 mezuniyetine damga vurdu

ODTÜ mezuniyet pankartları her yıl olduğu gibi bu yılda dikkat çekmeyi başardı. Geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleşen mezuniyet törninde geleneği bozmayan ODTÜ öğrencileri bu yılda mezuniyet pankartları taşıyarak geçiş töreni düzenledi.

ODTÜ mezuniyet pankartları barındırdığı siyasi ve toplumsal mesajlarla yine milyonlara ulaşmayı başarırken taşıdığı pankart sebebiyle 4 öğrencinin tutuklanması bazı kesimlerin tepkisine yol açtı.

İşte ODTÜ mezuniyet pankartları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Coplanıp, biber gazına boğulduğunuzda bu halk oh olsun dedi. O yüzden gidin yurtdışına güzel bir hayat yaşayın. bu halk sizi hak etmiyor
@ata_ata_1997 Yurtdışı da onları bekliyor zaten.
Körleşmiş ideolojik beyinliler güruhundan başka bir şey yok ortada.Eğer dürüst ve objektif bir protesto eylemi çağrıştıran pankartlar olsaydı elbetteki destek verilebilirdi.Bir pankart var ki hani şu "alman bayraklı" olanı bütün cevapları ve oyunları ortaya seriyor. İşte bu nedenle kör bir ideoloji saldırganlığından öteye gidememiş.
Guzel bir is bulup parayi cebe attiklarinda hepsi sistemin savunuculari olacaklar,milliyetci odtü mezunlarina selam olsun.
Geri Dön