Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Görünce cep telefonuna sarıldı! Sudan çıkartılan turuncu gizemli yaratık şaşkına çevirdi... Bağırsağa benzeten de oldu boruya benzeten de...

  Avustralya'da bir balıkçı denizde balık tuttuğu sırada oltasına daha önce hiç görmediği bir deniz canlısı takıldı. Turuncu kancaya benzer deniz canlısını sudan çıkarttıktan sonra fotoğraflarını çekerek sosyal medyaya yükleyen balıkçı canlının türünü sordu. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüleri bazı kullanıcılar bağırsağa bazıları ise boruya benzetti.

  Görünce cep telefonuna sarıldı! Sudan çıkartılan turuncu gizemli yaratık şaşkına çevirdi... Bağırsağa benzeten de oldu boruya benzeten de...

  MYNET|DIŞ HABERLER Avustralya'nın Güney Victoria bölgesinde bir balıkçı oltasına takılan gizemli deniz canlısının görüntülerini sosyal medyadan paylaşınca viral oldu. Sosyal medya kullanıcılarının büyük ilgi gösterdiği görüntülere binlerce yorum yağdı.

  1

  Görüntülerin sosyal medyada viral olmasından sonra Queensland Müzesi'nden Dr Merrick Ekins yaptığı açıklamada deniz canlısının muhtemelen virgularia türünden bir deniz kalemi olduğunu söyledi.

  2

  Sessile Deniz Omurgasızları Koleksiyon Müdürü açıklamasında, "Bunlar endemiktir ve zararlı değildir" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler