SPOR

CANLI

Hakan Şükür ile Kosecki yıllar sonra karşı karşıya

Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası, Antalya'da başladı.

Türkiye'nin yanı sıra Polonya, Macaristan, Rusya ve Letonya'nın katılımıyla gerçekleştirilen turnuva, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) bünyesindeki Parlamenterler Spor Kulübü Derneği Başkanlığı'nca organize ediliyor. Antalya Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne bağlı Doğuyaka 100'üncü Yıl Futbol Sahası'nda başlayan turnuvada Polonya Meclis Takımı'nda Hakan Şükür'ün Galatasaray'dan eski takım arkadaşı Roman Kosecki de bulunuyor.

MACARİSTAN'I 5-3 YENDİLER
TBMM ilk maçını Macaristan ile oynadı. Türkiye'nin 5-3 galip tamamladığı maçta TBMM'nin gollerini Hakan Şükür (3), Fehmi Küpçü ve Osman Ören kaydederken, Macaristan'ın gollerini Bohacs (2) ve Danko attı. Karşılaşmanın 25'inci dakikasında Ak Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün ile çarpışan Ak Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin başından yaralandı. Sahada ilk tedavisi yapılan Şahin, ambulansla hastaneye götürüldü.

POLONYA'YA SON DAKİKALARDA
Türkiye ikinci maçını, ilk maçında Rusya'yı 7-5 mağlup eden Polonya ile oynadı. Türkiye son dakikalara kadar üstün götürdüğü maçı 6-7 kaybetti. TBMM'nin bu maçtaki gollerini ise Hakan Şükür (4), Adem Tatlı (2) atarken, Polonya'nın sayıları Kosecki (2), Ras (2) ve Kuchaski (2) ve Papke'den geldi.

HAKAN ŞÜKÜR- KOSECKİ KARŞI KARŞIYA Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Menderes Türel, TBMM takımının uzun süredir aynı isimlerden kurulu takımla idman ve maçlar oynadığını söyleyerek, kendisinin ilk kez TBMM takımı ile maça çıktığını belirtti. Türel, sporun siyaset üstü gücüne dikkat çekerek, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade etti.

Polonya maçından önce bir araya gelen Hakan Şükür ile Kosecki ise eski günleri andı. Kosecki, Türkiye'yi hiçbir zaman unutmadığını belirterek, Türkiye'nin benim kalbimde ayrı bir yeri var. Buradan Galatasaray taraftarlarına selam söylüyorum dedi.

Hakan Şükür ise Kosecki'den sonra Galatasaray'a geldiğini söyleyerek, Kosecki çok yetenekli bir oyuncu. Burada onunla birlikte olmak çok güzel. Eski günleri anıyorum diye konuştu.

Hakan Şükür maçların devre arasında Gençlikspor Kulübü'nün küçük futbolcularına idman yaptırdı. Türkiye yarın üçüncü maçını Letonya, son maçını ise Rusya ile oynayacak. Maçları Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan da izledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bu poz içinde para isdemiştir mutlakaa.
Hakan Şükürü ne kadar tanıyorsun sen aklına tükürdüğüm salağı.Paragöz dediğin adam Galatasarayda her zaman boş mukaveleyle oynamış bi adam,hiç bi zaman parayı sorun etmemiş üstüne yeri gelmiş genç oyunculara kendi cebinden para vermiştir.Bi düşün bakalım paragöz bi insan bunları yaparmı yorum yapmadan önce bi araştır sonra yorum yap dingil (MYNET YAYINLA)
DİKKAT!DİKKAT!DİKKAT!Tüm işsizlere ve asgari ücretle çalışanlara duyurulur.Önümüzdeki sene 2014 malum seçim yılı.Tüm işsizler ve asgari ücretli çalışanlar,hangi parti olursa olsun,sendikalı memur veya işçi olarak bir işe yerleştirirse o partiye oy verin.İş vermiyorlarsa kimseye oy vermeyin.Başka türlü ve başka zaman sendikalı bir işe giremeyiz.Buna herkes destek versin.Ayrıca "http://imzakampanyam.com/HERKESE-ESIT-HAKLAR-VE-INSANCA-YASAMAK-ICIN-IS-YASASI-DEGISSIN-imza- kampanyasi#.UmcpOC_pu_V.facebook" adresime destek verin ve imzalayın."senolsarikaya@hotmail.com"a görüşlerinizi bildirin.
Takım
O
Av
P
Geri Dön