Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Huzurevi daha pahalı' dediler! Çift huzurevinde yaşamak yerine 51 gemi yolculuğuna rezervasyon yaptırdı... "Bu çözüme şapka çıkartırım"

  Avustralyalı Marty ve Jess Ansen çifti yaşlılıklarını huzurevinde geçirmek yerine oldukça ilginç bir yola başvurdu. 51 gemi seyahatine rezervasyon yaptıran ikili bu tatilin kendilerine huzurevi masraflarından daha ucuza denk geldiğini söyledi.

  'Huzurevi daha pahalı' dediler! Çift huzurevinde yaşamak yerine 51 gemi yolculuğuna rezervasyon yaptırdı... "Bu çözüme şapka çıkartırım"

  MYNET|DIŞ HABERLER Avustralya'da yaşayan Marty ve Jess Ansen çifti huzurevine gitmek yerine buldukları çözümle bir anda sosyal medyanın ilgisini çekti. Çift, emekli olmadan önce yolcu gemilerine gitmekten her zaman keyif almıştı ve bunun maliyetini araştırdıktan sonra oldukça şaşırtıcı bir gerçekle karşılaştılar.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Gemi yolculuklarının huzurevi ödeneklerinden daha ucuz olduğunu fark eden çift 51 gemi yolculuğuna rezervasyon yaptırarak bitmeyen bir tatilin tadını çıkartıyor. Yolcu gemisindeki tüm aktivelerin tadını çıkartan ikilinin 51 rezervasyonu yerine getirmesi durumu kaptan dahil gemideki herkesten daha uzun süre gemide kalacakları anlamına geliyor. Marty, "Tekerlekler değişiyor ama biz gemide kalıyoruz" derken Jess şunu ekledi: "Farklı kaptanları gemiye davet ediyoruz."

  3

  İkilinin bulduğu çözüm ise sosyal medyada eğlence konusu oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı fikre, "Bu çözüme şapka çıkartırım" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten hayatta zevk alan ikili" yorumunu yaptı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler