İlköğretimde sınıf arkadaşı tecavüz etti

Afyonkarahisar’da karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 11 yaşındaki kız çocuğu, 2.5 aylık hamile çıktı. Savcılığın talimatıyla çocuğa kürtaj yapıldı, korumaya alındı. Küçük kız ifadesinde aynı sınıfta okuyan 13 yaşındaki sınıf arkadaşının kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Star TV’nin haberine göre, inanılmaz olay 7 Kasımda Afyonkarahisar’da meydana geldi. Ortaokul öğrencisi 11 yaşındaki kız çocuğu karın ağrısı şikayetiyle annesi tarafından devlet hastanesine götürüldü. Hastanede yapılan kontrollerde 11 yaşındaki kızın 2,5 aylık hamile olduğu tespit edildi. Hastane yönetimi durumu savcılığa bildirdi. Savcılık kararıyla kıza kürtaj yapıldı. Daha sonra küçük kız korumaya alındı.

Psikolojik destek verilen küçük kız, pedagoglar eşliğinde alınan ifadesinde aynı sınıfta okuyan 13 yaşındaki sınıf arkadaşının kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Kız ifadesinde sınıf arkadaşının ‘Sana kuş göstereceğim’ diyerek evlerinin arkasında bulunan metruk bir binaya götürüp orada cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Küçük kızın ifadesi üzerine 13 yaşındaki erkek çocuk gözaltına alındı. Gözaltına alınan erkek çocuk ise suçlamaları reddetti. Erkek çocuğun ailesi de, küçük kızın başkaları tarafından istismar edildiğini iddia edip, 3 tanığı savcılığa götürdü. Bunun üzerine erkek çocuk, adli kontrol şartıyla bırakıldı. Savcılık küçük kızın babasının birçok suçtan dolayı kaydının olduğunu belirterek, ailenin dört çocuğuyla ilgili koruma kararı aldırdı. Dört kardeş Afyon’daki Sosyal Hizmetler Çocuk Müdürlüğü’ne teslim edildi.

</ iframe>
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 72 yorum
Karma eğitim bunun sonucu olabilirmi?
yobazlığınızın bir sonucu olmasın sakın
Geri zekalı sınıfta olmamış. eski binada olmuş. örümcek beyinli.
@idgs43 Bizde karma eğitim de okuduk ne hamile bıraktık ne hamile kaldık. Senin gibi denyo ebeğinlerden doğan böyle çocuklar böyle farklı cins arkadaşına bunu yapma cesartinde buluyor farklı bir tabakadan gördüğü için o kızı.
@idgs43 seni kadın yanına koyunca aklına tecavüz geliyorsa senin gibileri kız erkek ayrı eğitim daha fazla potansiyel bir tecavüzcü haline getirir.
@idgs43 Evet karma eğitim olmasa bile senin gibi sapıklar bir yolunu buluyor sokakta parkta bahçede tecavüz edebiliyor zihniyet meselesi.
@idgs43 türünün tek örneğisin diyeceğimde senin gibi avellerle doldu memleket. yobazlıktan beynin yerine bademciğini kullanıyorsun sen.
@ecozer_1994 sendeki zihniyet buysa sadece hemcinslerinle okusan nolur sınıfın yollusu olursun yine
Sen kızını ensara gönder o zaman karma değil orası
@idgs43 bu kafa yapisidir sorunlarin cozulmemesine sebep olan. Sadece erkeklerin kaldigi yurtlarda olanlari da gorduk. Orda da karma egitim vardi deyiversene
@oozn @oozn yobazlık diyen kardeşim sende biliyorsun ki bu ulke İslam ile degil demokrasi ile laik egitim le yoluna devam ediyor magazin programları cinselligi özendiren adına seks dedikleri zina fiili normal gibi anlatılıyor evliligin kutsallıgı degil günü birlik yasayanların pespaye hayatları anlatılıyor olayı Dine sakın getirmeyin. müslüman edep sahibidir ahlaklıdır müslümanım der ama ahlaksızlık yapar o sahsını baglar geneli degil islamı güzel bir şekilde kimsenın etkisinde kalmadan arastırırsan hakkı bulcana inanıyorum o dedi bu dedi yok
Bazılarınin gunahlari maalesef evlatlarindan cıkıyor..yazık ufacik minnacik cocuklara...lütfen sahip cikalım yavrularimiza
Her yerden cinsellik fışkırıyor. Haber siteleri, YouTube, Twitter, Facebook, v.s. internet ortamı tam bir pislik yuvası ve bu ortam herkese açık. Bunun sonucu olarakta bu tip olaylar ve cinsellik olayını vaktinden çok önce merak eden ve öğrenen çocuklar oluyor.
e ne olcak tecavüzcüsüyle evlendşrilecekmi mi simdi yoksa cocugu hapisemi atacaklar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler