Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İsmi sır gibi saklanan yönetmen Wes Anderson’un filminde rol alacak

  Philadelphia ve Forrest Gump filmlerindeki performanslarıyla iki kez Oscar ödüllünü alan Tom Hanks’in yeni projesi belli. Hanks, henüz ismi açıklamayan ve yönetmen koltuğunda Wes Anderson’un oturacağı bilinen filmde rol alacak. Projede Hanks’e Tilda Swinton, Bill Murray ve Adrien Brody’un eşlik edeceği söyleniyor.

  Hanks, kısa süre önce Apple TV Plus için 2. Dünya Savaşı draması Greyhound'da rol aldı ve A Beautiful Day in the Neighborhood'da Fred Rogers'ı canlandırarak Oscar adaylığı kazandı. Disney Plus'ta gösterime girecek olan Pinokyo'nun canlı aksiyon versiyonunda Geppetto olarak ve Baz Luhrmann'ın Elvis Presley hakkındaki isimsiz filminde Albay Tom Parker olarak seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanırken yeni projesini müjdeledi.

  Eleştirmenlerden tam not alan yönetmen Wes Anderson ile çalışmaya hazırlanan Hanks, henüz ismi belirlenmeyen projede küçük bir rol üstlenecek. Beyazperde'nin haberine göre Hanks, Tilda Swinton, Bill Murray ve Adrien Brody'nin de aralarında bulunduğu yıldızlar kadrosuna katılarak Anderson'la çalışan oyuncular listesine dahil olacak.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler