Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İstanbul Boğazı'nda menemen yemek istedi! 18 bin TL'lik fiyatı görünce şaşkına döndü...Sosyal medya inanmak istemedi: "18 bin TL'yi yerim daha iyi"

  TikTok'ta 'yunusemreozhann' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kişi İstanbul Boğazı'nda kahvaltı yapmak isterken fiyatları görünce şaşkına döndü. Menemenin fiyatının 18.900 TL olduğunu görünce o anları sosyal medyadan paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları fiyata inanmadı.

  İstanbul Boğazı'nda menemen yemek istedi! 18 bin TL'lik fiyatı görünce şaşkına döndü...Sosyal medya inanmak istemedi: "18 bin TL'yi yerim daha iyi"

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde İstanbul Boğazı'nda deniz manzarasına karşı kahvaltı yapmak istediğini dile getiren bir kullanıcı viral oldu. Deniz keyfi yapmak için geldikleri mekanda, "İstanbul'da denize karşı kahvaltı yapalım dedik. Karşılaştığımız manzaraya bak" notunu ekleyen kullanıcı ardından menüdeki menemenin fiyatını gösterdi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Menüde sucuklu menemen olarak satılan ürünün 18.900 TL olması sosyal medya kullanıcılarını da şaşkına çevirdi. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Yanlış yazılmış mümkün değil" yorumunu ekledi. Bir başka kullanıcı ise, "18 bin TL'yi yerim daha iyi" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçek olduğuna inanamıyorum" yorumunda bulundu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler