İstanbul’da pes dedirten görüntü! Koronavirüs uyarılarına rağmen böyle asker uğurladılar

İçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüs kapsamında asker uğurlama törenlerinde virüs salgını riskinin artabileceği uyarısı yapılmıştı. Ancak çeşitli noktalarda toplanan gençler, konvoy halinde trafiğe çıktı. Tünel ve caddeler dolaşarak uğurlama yapan gençler, o anları bir de sosyal medyadan paylaştı.

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen asker uğurlama törenlerinde korona virüs salgını riskinin artabileceği uyarısına rağmen İstanbul’un çeşitli noktalarında bir grup genç, arkadaşlarını askere uğurlamak için dün ve önceki gün akşam saatlerinde sokak aralarında toplandı. Korona virüs tedbirlerine aldırış etmeyen gençler, yüksek sesli müziklerle kendi aralarında eğlenmeye başladı. Uzmanların ve yetkililerin “sokağa çıkmayın” çağrısına rağmen toplanan gençler asker uğurladı.

KONVOY HALİNDE TÜNELE GİRDİLER

Bununla da yetinmeyen gençler ardından araçlara binerek konvoy halinde yola çıktı. Sokak ve caddelerde yüksek sesli müzikler çalan gençler, ardından Kağıthane-Piyalepaşa Tüneline girdi. Burada kornalarla basarak ve trafiği yavaşlatarak rahatsızlık veren grup o anları kaydedip bir de sosyal medyadan yayınladı. (İHA )

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Ben buradan tek bir sonuç çıkartıyorum italyadan beter olacağız bizim insanınızın nato mermer
Walla ben askerdeyken kene işi vardı komutan sorumluluk bende dalın çalılara dedi daldık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler