İYİ Parti toplantısına katıldı, MHP'yi karıştırdı! 'İhraç' istemi...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik İl Genel Meclis üyesi MHP eski Bilecik İl Başkanı Mehmet Yılmaz, partisi tarafından 'ihraç' istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edildi. Yılmaz, 5 gün önce İYİ Parti Bilecik İl Başkanlığının ev sahipliğinde, ‘Tanışma ve Kaynaşma’ toplantısına katılmıştı.

İYİ Parti toplantısına katıldı, MHP'yi karıştırdı! 'İhraç' istemi...

MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, 2018 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda MHP Bilecik İl Genel Meclis üyesi eski İl Başkanı Mehmet Yılmaz’ın ‘ihraç’ istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edildiği öğrenildi. Yılmaz’ın partisinden ‘ihraç’ istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edilmesinin sebebi ise 5 gün önce İYİ Parti Bilecik İl Başkanlığının ev sahipliğinde, ‘Tanışma ve Kaynaşma' toplantısına katılması olarak gösterildi.

PARTİLİLERDEN KARARA DESTEK

Öte yandan, MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan’ın partisine zarar veren kişileri ‘ihraç’ istemiyle disiplin kuruluna sevk etmesi partililer tarafından taktirle karşılandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
mhp de davasını satacak iki yüzlülere yer yok. abdestsiz namazsızların kardeş partileri orada. para pul makam mevki ünvan sevdalıları orada yapsın siyasetini.
senin reisin bahçeli nerde siyaset yapıyor bak bakalım ne göreceksin
@ayrla25 para pul makam sevdalıları mhp de kalsın akepe ye yamanınca belki nemalanırlar.IYI parti çilekeşlerin fedakarlık yapabileceklerin partisi.yeni başlayan bir oluşum.korkakların değil
@ayrla25 İlk başta Devlet bahçeli koltuk sevdası yüzünden partisini sattı.RTE nin MHP için söylediklerinden Devlet Bahçelinin AKP için söylediklerinden sonra çıkıp bir araya geliniyorsa her ikisinin de koltuk korkusu vardır.Seçim sonrası bahçeli C.B.yardımcısı onun yardımcıları bir iki bakanlık diğer milletvekilleri o bakanlıklarda müsteşarlık ve aşağıya doğru müdürlükler alınacaktır.Bahçeli artık MHP'yi temsil etmemektedir.Başbuğ ne derse odur demek parti değil kişilerin şahsi fikirlerinin peşinden gitmektir.O zaman insanın kendi düşüncelerine ne gerek vardır.
pardon! hangi dava esasen bu bu parti içinde davasını satmış olanlara yer olmamalı dün ün sahtekari badem gözlü oldu iyimi.
YAHU BİRAZ SABIRLI OLUN. ÇOK YAKINDA İHRAÇ EDECEK KİMSENİZ KALMAYACAK ZATEN.
Hem göğsünde MHP rozeti taşıyacaksın ,hemde başka partinin toplantılarında ilerisi için bir beklentiye gireceksin senden MHP ye bi fayda gelmezmiş zaten git kaynaş şimdi
@palermo544 ulan bu saydıklarının hepsini, bahçeli yapıyor ya....bunları önce ona yazacaksın..
@bulentburak Devlet Bahçeli MHP yi Devletin Yönetimine Ortak etti Bundan sonrada bu Böyle gidecek! Senin gibi Çakallarda işte böyle havlayıp duracak Ulan!
@palermo544 reis akpartili arkadaşlarını ortak etmiyorki bırak mhp ve bahceli iktidara ortak etsin adam hükümeti bırak belediyelerdende ben sorumluyum ben olmasam seni kim secerdi ben sini belediye başkanı yaptım seni millet vekili yapan benim git aday ol sana kim oy verir böyle bir anlayış içindeki kişinin elindeki iktidara ortak olmak mümkünmü ama günahına ortak eder adamı durumu çok kötü intihar etti bence onursuzca
@palermo544 RTE bu partinin başına geçtikten sonra tüm başbakanlara nasıl emri altına aldı ise göreceksiniz ki ileride bahçeli de onun dediğinden çıkmayacaktır.MHP nin devletin yönetiminde söz sahibi olacağını sananlar yanılacaktır.Sadece %51 içindir bu sonra ben ne dersem o olacaktır.Karşı çıkan sesini çıkarana güle güle bunu anladığınız da çok geç olacaktır.Ha AKP ideallerini benimserseniz size söyleyecek bir şeyim olmaz
@palermo544 la salak senin dediğini mhp, akp ye yamanarak yaptıya körmüsün?
@palermo544 dangalak söyle o zaman hangi bakanlığı bahçeliye verdi ,yoksa cuhurbaşkanlığınımı kaptı bu kadar kör olma.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler